pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura

15 míst, co vidět v Fuerteventuře

Tipy na nejlepších 15 míst, které musíš určitě navštívit v Fuerteventuře.

15 míst, co musíš vidět v Fuerteventuře

 

Parque Natural de Corralejo

Parque Natural de Corralejo je krásný přírodní park na ostrově Fuerteventura, který nabízí úchvatné výhledy na oceán a písečné duny. Můžete si zde užít procházky, koupání nebo surfování. Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí. Pokud hledáte klidnou a příjemnou dovolenou, Parque Natural de Corralejo je tou správnou volbou.

 

Salt Museum Salinas del Carmen

Muzeum soli Salinas del Carmen vám přiblíží historii těžby soli na Kanárských ostrovech. Prohlédněte si expozici o solné těžbě a zpracování soli a navštivte solné laguny, kde se dnes sol těží. Muzeum se nachází v malebné oblasti u moře a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

 

Museo del Queso Majorero

Museo del Queso Majorero je nejlepším místem pro milovníky sýrů. Nachází se v Puerto Rosario na ostrově Fuerteventura. V muzeu si můžete prohlédnout historii výroby sýrů na ostrově a ochutnat mnoho druhů sýrů. Vstupné je zdarma. Navštivte toto muzeum a objevte výjimečnou chuť ostrovních sýrů.

Placeholder image.
 

El Tostón Castle

Hrad El Tostón je krásnou historickou památkou na ostrově Fuerteventura, kterou byste neměli minout. Tento hrad byl postaven v 18. století a sloužil jako obranná pevnost. Dnes můžete prozkoumat jeho krásné kamenné zdi a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a prožijte nezapomenutelný zážitek z vaší dovolené na Kanárských ostrovech.

 

Playa de Cofete

Playa de Cofete je nádherná pláž na Fuerteventuře, která láká na krásné výhledy a klidné prostředí. Tato pláž je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného města. Zdejší písek a voda jsou krásné a čisté, což z ní dělá skvělé místo pro koupání a opalování. Pokud chcete zažít krásnou přírodu a relaxaci, Playa de Cofete je tím pravým místem pro vás.

Placeholder image.
 

Parque de Playa Chica

Parque de Playa Chica je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci na Fuerteventuře. Tento krásný park nabízí nádherný výhled na moře a pláž, kde si můžete užít slunce a koupání. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Prozkoumejte také okolní obchody a restaurace a ochutnejte místní speciality. Parque de Playa Chica je skvělým místem pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt ve dvou.

Placeholder image.
 

Muzeum Soli

Muzeum Soli v Puerto Rosario je fascinujícím místem pro milovníky historie i přírody. Nabízí nejen poutavé exponáty z období těžby soli, ale také krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Prohlédněte si zde unikátní artefakty a dozvíte se více o historii těžby soli na Kanárských ostrovech. Navštivte toto muzeum a objevte fascinující svět soli.

 

El Cotillo

El Cotillo je malebné přímořské městečko na západním pobřeží Fuerteventury, které láká turisty na své krásné pláže a klidnou atmosféru. Navštivte starou rybářskou přístav, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, nebo se projděte po úchvatných útesech a kochat se výhledem na Atlantik. Pro milovníky surfování je zde také mnoho příležitostí. Užijte si relaxaci na slunci a u vody v El Cotillo.

 

Playa del Matorral

Playa del Matorral je krásná pláž s jemným pískem a průzračnou vodou na Fuerteventuře. Tato pláž je ideální pro relaxaci a užívání si slunce a moře. Kromě toho, můžete si zde vyzkoušet různé vodní sporty, jako je například windsurfing nebo kitesurfing. Navštivte Playa del Matorral a užijte si dokonalou dovolenou v Karibiku Evropy!

 

Turtle Nursery

Návštěva Nemocnice želv je skvělou příležitostí, jak se dozvědět více o ochraně a záchraně želv. Tato organizace se snaží pomoci zraněným a nemocným želvám a vrátit je zpět do divoké přírody. Prohlédněte si jejich úsilí a možná se budete moci podílet na jejich práci. Vstup je zdarma, ale uvítají jakoukoli dobrovolnou příspěvek.

 

Villa Winter

Villa Winter, známá také jako Casa Winter, je fascinující památka na historii Fuerteventury. Tato bývalá rezidence nacistického špióna má neuvěřitelnou historii a byla dokonce podezřelá z ukrývání Adolfa Hitlera. Dnes můžete navštívit tuto tajemnou vilu a prozkoumat její zákoutí, která skrývají mnoho tajemství. Pro milovníky historie a záhad je návštěva Villi Winter nezapomenutelným zážitkem.

Placeholder image.
 

Los Molinos

Los Molinos je krásné místo v Puerto Rosario, kde můžete relaxovat a užít si nádherný výhled na okolní krajinu. Tento malebný koutek Fuerteventury nabízí klid a pohodu, kterou hledáte na dovolené. Pro milovníky přírody je to ideální místo, kde se můžete projít a užít si krásu ostrova. Navštivte Los Molinos a nechte se unést atmosférou Fuerteventury.

Placeholder image.
 

Mirador de Guise y Ayose

Mirador de Guise y Ayose je nejlepším místem pro obdivování krásy Puerto Rosario. Tento vyhlídkový bod nabízí nádherné panoramatické výhledy na město a okolní krajinu. Zdejší klid a malebnost vás okouzlí a nabídne vám příležitost odpočinout si od shonu města. Navštivte Mirador de Guise y Ayose a užijte si nezapomenutelný zážitek z vaší cesty na Fuerteventuru.

 

Sotavento Beach

Sotavento Beach je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodové prostředí. Tato krásná pláž se nachází v Puerto Rosario a nabízí nádherný výhled na oceán. Můžete si zde užít slunce a moře, ale také řadu vodních sportů, jako je windsurfing a kitesurfing. Pokud hledáte relaxaci a příjemnou atmosféru, Sotavento Beach je pro vás tou správnou volbou.

 

Fuerte Ventura Park

Fuerte Ventura Park v Puerto Rosario na Fuerteventuře je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a vodních atrakcí. Kromě toho zde najdete také restaurace a obchody. Vstupné je přijatelné a park je otevřen po celý rok. Užijte si den plný zábavy s celou rodinou v Fuerte Ventura Park!

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz