San Sebastian de la Gomera

San Sebastian de la Gomera - 7 míst co vidět

Tipy na nejlepších 7 míst, které musíš určitě navštívit v San Sebastian de la Gomera.

San Sebastian de la Gomera - co musíš vidět

Placeholder image.
 

Torre del Conde

Torre del Conde je historická věž nacházející se v centru města San Sebastian de la Gomera na Kanárských ostrovech. Tato věž sloužila jako útočiště pro místní obyvatele v době nájezdů pirátů. Dnes je Torre del Conde symbolem města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a prožijte historii Kanárských ostrovů na vlastní kůži.

Placeholder image.
 

Church of the Assumption

Kostel Nanebevzetí Panny Marie je jednou z nejstarších památek v San Sebastianu de la Gomera. Kostel byl postaven v 16. století a je známý svým jedinečným mixem gotického a renesančního stylu. Interiér kostela zdobí nádherné fresky a sochy. Navštivte tento historický kostel a objevte jeho bohatou historii a architektonickou krásu.

Placeholder image.
 

Playa de la Cueva

Pláž Playa de la Cueva leží na ostrově San Sebastian de la Gomera a nabízí úchvatné výhledy na oceán a okolní hory. Tato klidná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Užijte si slunce, koupání a vodní sporty nebo se projděte po okolním přírodním parku Garajonay.

Placeholder image.
 

Mirador de la Hila

Mirador de la Hila je nádherným vyhlídkovým místem v San Sebastian de la Gomera. Z této vyhlídky můžete obdivovat krásu ostrova a okolní přírodu. Je to ideální místo pro relaxaci a užití si krásného výhledu. Navštivte Mirador de la Hila a nechte se okouzlit nádherným výhledem na San Sebastian de la Gomera a okolí.

 

Casa de Colón

Casa de Colón je historická budova na ostrově San Sebastian de la Gomera, kde prý zastavil Kryštof Kolumbus na své cestě do Ameriky. Dnes zde najdete muzeum s mnoha artefakty a informacemi o Kolumbově cestě. Užijte si fascinující prohlídku této historické památky a prozkoumejte jedinečnou historii Kolumbových objevů. Navštivte Casa de Colón a oživte svou zvědavost o slavných objevech.

 

Archaeological Museum of La Gomera

Archeologické muzeum La Gomera nabízí fascinující pohled do historie ostrova. Expozice v muzeu ukazují, jak žili starověcí obyvatelé La Gomery a jak se vyvíjela kultura na ostrově. Muzeum se nachází v centru města San Sebastian de la Gomera a je snadno dostupné. Pro milovníky historie a archeologie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

Placeholder image.
 

Mirador Degollada de Peraza

Mirador Degollada de Peraza je vyhlídka, která se nachází na ostrově San Sebastian de la Gomera. Z této vyhlídky můžete obdivovat krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Tento klidný a malebný kout ostrova je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Mirador Degollada de Peraza a užijte si nezapomenutelný zážitek z nádherné přírody Kanárských ostrovů.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz