Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko

Santa Cruz de la Palma - 13 míst co vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Santa Cruz de la Palma.

Santa Cruz de la Palma - co musíš vidět

 

Balcones de la Avenida Marítima

Balcones de la Avenida Marítima jsou nejlepším místem, kde si můžete vychutnat krásný výhled na oceán a město Santa Cruz de la Palma. Tyto balkóny se nacházejí na pobřeží a nabízejí návštěvníkům úchvatné panoramatické výhledy. Pro ty, kteří hledají klidnější místo, jsou balkóny ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásného výhledu. Navštivte Balcones de la Avenida Marítima a nechte se okouzlit krásou tohoto místa.

 

Pico de La Nieve

Pico de La Nieve, také známý jako Pico de las Nieves, je nejvyšší hora na ostrově La Palma. Z vrcholu, který dosahuje výšky 2 426 metrů, se otevírají úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky turistiky je to ideální místo, kde mohou objevovat krásy divoké přírody a užít si klid a pohodu daleko od městského ruchu.

Placeholder image.
 

Castillo de La Virgen

Castillo de La Virgen je malebný hrad, který se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na Santa Cruz de la Palma. Tento historický památník je důležitou součástí místní historie a kultury. Užijte si procházku po zdech hradu a prozkoumejte jeho fascinující historii. Navštivte Castillo de La Virgen a získejte náhled na tuto krásnou oblast z ptačí perspektivy.

Placeholder image.
 

Parroquia Matriz de El Salvador

Navštivte Parroquia Matriz de El Salvador v Santa Cruz de la Palma a obdivujte krásné gotické a barokní prvky této historické kostela. Uvnitř se nachází umělecké díla a nádherné vitráže. Vstup je zdarma, ale pokud chcete podpořit údržbu kostela, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Prohlédněte si tuto krásnou památku a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa.

 

Estatua Manuel Díaz

V centru města Santa Cruz de la Palma najdete Estatua Manuel Díaz, sochu věnovanou významnému občanovi. Nachází se na náměstí Plaza de España, které je obklopeno krásnou architekturou a mnoha restauracemi a kavárnami. Procházejte se po okolní ulici Calle O'Daly a objevujte další historické památky a krásy tohoto města na ostrově La Palma v Kanárských ostrovech.

Placeholder image.
 

Caldera de Taburiente

Caldera de Taburiente je nádherným přírodním parkem na ostrově La Palma. Park je obklopen horami a jeho středem protéká řeka. Můžete zde podniknout nádherné pěší túry, obdivovat krásné výhledy a pozorovat místní flóru a faunu. Pokud hledáte klid a krásu přírody, Caldera de Taburiente je tou správnou volbou pro vás.

Placeholder image.
 

Real Santuario de Nuestra Señora de las Nieves

Real Santuario de Nuestra Señora de las Nieves je krásný kostel na ostrově Santa Cruz de la Palma. Tento svatý chrám je považován za nejvýznamnější místo na ostrově a je zasvěcen Panně Marii. Kostel je plný historie a krásné architektury, kterou si můžete prohlédnout při návštěvě. Zkuste se sem podívat a zažijte duchovní zážitek v tomto nádherném kostele.

 

Centro de Interpretación de La Bajada

Centro de Interpretación de La Bajada je ideálním místem pro návštěvu, pokud chcete lépe pochopit historii Santa Cruz de la Palma. V tomto informačním centru najdete mnoho zajímavých informací o místní kultuře, tradicích a zvyklostech. Navíc se můžete těšit na krásné výhledy na město a okolní krajinu. Určitě neváhejte a navštivte toto fascinující místo!

 

Monumento a El Enano

Navštivte Monumento a El Enano a Museo Naval - Barco de la Virgen v Santa Cruz de la Palma. Tento malebný ostrov nabízí nádherné výhledy na oceán a příjemné počasí po celý rok. Obdivujte místní umění a historii, procházejte se po malebných uličkách a ochutnejte místní speciality. Užijte si relaxaci a klid na pláži a vychutnejte si krásy tohoto úžasného místa.

Placeholder image.
 

Plaza La Glorieta

Plaza La Glorieta se nachází v krásném městě Santa Cruz de la Palma. Tato malebná náměstíčka jsou ideální pro odpočinek po procházce po městě. Na náměstí najdete mnoho tradičních restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality. Po večerech se zde často konají kulturní akce, které přilákají mnoho návštěvníků. Plaza La Glorieta je skvělým místem pro prožití autentické atmosféry Santa Cruz de la Palma.

Placeholder image.
 

Cubo de La Galga

Cubo de La Galga je nádherná procházka po zelených lesích, kterou si nenechte ujít během své návštěvy Santa Cruz de la Palma. Tato stezka nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a vodopády. Pro milovníky přírody je toto místo ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

 

Salinas Marinas de Fuencaliente

Salinas Marinas de Fuencaliente jsou krásné solné lázně v Santa Cruz de la Palma. Tento unikátní přírodní prostor nabízí nádherný výhled na Atlantik a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Užijte si procházku po solných polích a pozorujte místní faunu a flóru. Navštivte toto místo a objevte jeho překrásné přírodní bohatství!

Placeholder image.
 

Mirador de Los Andenes

Mirador de Los Andenes je krásné místo na ostrově Santa Cruz de la Palma, které nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Tento vyhlídkový bod je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít nádherné panoramatické výhledy a užít si klidného odpočinku v přírodě. Nezapomeňte si s sebou přinést foťák, abyste si mohli zachytit krásné okamžiky z tohoto místa.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz