Barrow - Memorial commemorating Will Rogers and Wiley Post located at Barrow, Alaska

Barrow - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 4 míst, které musíš určitě navštívit v Barrow.

Barrow - co musíš vidět

simpleviewinc.com
 

Inupiat Heritage Center

Inupiat Heritage Center v Barrow je skvělým místem pro poznání kultury a historie Inupiatů, domorodého obyvatelstva Aljašky. Centrum nabízí výstavy, přednášky a kulturní akce. Návštěvníci se mohou dozvědět o tradičním způsobu lovu, rybolovu a přežívání v extrémním arktickém prostředí. Prohlédnout si mohou také sbírky umění a řemesla Inupiatů. Navštivte Inupiat Heritage Center a objevte tajemství života na severu.

Utqiagvik Whale Bone Arch
 

Utqiagvik Whale Bone Arch

Při návštěvě města Barrow nesmíte minout kosterní oblouk velryb v Utqiagviku. Tento unikátní oblouk je vyroben z mohutných kostí velryb a je symbolem tradičního způsobu života Inuitů. Můžete se zde projít a vyfotit se s tímto výjimečným uměleckým dílem. Oblouk je také skvělým místem pro pozorování polární záře v zimních měsících.

Placeholder image.
 

Utqiagvik Presbyterian Church

Presbyteriánský kostel Utqiagvik v Barrow je důležitou kulturní památkou a místem setkávání místních obyvatel. Kostel byl postaven v roce 1956 a dodnes slouží jako duchovní centrum pro komunitu v této odlehlé oblasti. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho jedinečnou architekturu a historii.

Placeholder image.
 

Barrow Beach

Barrow Beach je krásná pláž v blízkosti města Barrow. Tento klidný a malebný koutek nabízí dokonalé místo pro odpočinek a relaxaci. Ponořte se do čistého mořského vzduchu a užijte si šumění vln a slunce na tváři. Barrow Beach je ideální pro rodinné výlety nebo romantické procházky podél pláže. Nechte se okouzlit krásou tohoto místa a užijte si nezapomenutelný zážitek.

Mapa

⭐ Vše (4)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Barrow s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz