Cedar Rapids - 16 míst co vidět

Tipy na nejlepších 16 míst, které musíš určitě navštívit v Cedar Rapids.

Cedar Rapids - co musíš vidět

 

Brucemore

Brucemore je krásný historický dům v Cedar Rapids, který stojí na pozemku o rozloze 26 hektarů. Tento majestátní dům s více než stoletou historií nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat bohatou minulost Cedar Rapids. Můžete si prohlédnout nádherné zahrady a pozorovat architektonické detaily, které vás okouzlí. Pro milovníky historie je toto místo určitě nevynechatelnou zastávkou na cestě po Cedar Rapids.

 

Cedar Rapids Museum of Art

Cedar Rapids Museum of Art je největší muzeum umění v Iowě. Jeho sbírky obsahují více než 7 200 uměleckých děl, včetně děl regionálních umělců a děl evropského a amerického umění. Muzeum je známé svou sbírkou děl Grant Wooda, který se narodil v Cedar Rapids. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte jeho bohatou sbírku umění.

 

Indian Creek Nature Center

Indian Creek Nature Center je ideální místo pro milovníky přírody. Tento krásný přírodní park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou pěší túry, cyklistika a pozorování ptáků. V parku se nachází mnoho druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů, které nejsou k vidění nikde jinde. Navštivte Indian Creek Nature Center a objevte krásy přírody v srdci Cedar Rapids.

 

National Czech & Slovak Museum & Library

Národní české a slovenské muzeum a knihovna v Cedar Rapids je největším muzeem a knihovnou svého druhu v USA. Nabízí bohatou sbírku předmětů, dokumentů a artefaktů, které dokumentují historii a kulturu českých a slovenských komunit v Americe. Návštěvníci se mohou dozvědět o osudech přistěhovalců a jejich příbězích, které jsou nedílnou součástí americké historie.

Placeholder image.
 

Bever Park

Bever Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Cedar Rapids. Tento krásný park nabízí široké spektrum aktivit pro celou rodinu, včetně golfového hřiště, letního bazénu, dětského hřiště a mnoho dalšího. Procházka po parku vás zavede kolem malého jezírka, kde si můžete vychutnat klidnou atmosféru a krásnou přírodu. Bever Park je skvělým místem pro piknik s rodinou a přáteli, nebo pro romantickou procházku s vaším partnerem.

 

Prairie Park Fishery

Rybářský park Prairie je ideálním místem pro milovníky rybaření a přírody. Nachází se v Cedar Rapids a nabízí mnoho druhů ryb, které můžete chytit. Park je obklopen krásnou přírodou, kde si můžete užít klid a relaxaci. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý rok.

 

Ushers Ferry Historic Village

Ushers Ferry Historic Village je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie. Tento muzeum pod širým nebem nabízí návštěvníkům autentický pohled do minulosti. Procházejte se po původních budovách a objevujte, jak se žilo v 19. století. Užijte si skvělou atmosféru a dozvězte se více o historii Cedar Rapids. Navštivte Ushers Ferry Historic Village a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 

African American Museum Of Iowa

Afroamerické muzeum Iowy nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat historii a kulturu afroamerických komunit v Iowě. Muzeum se nachází v centru města Cedar Rapids a nabízí výstavy, programy a akce pro všechny věkové kategorie. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte příběhy a vliv afroamerických lidí na historii Iowy.

 

Sky Zone Trampoline Park

Sky Zone Trampoline Park v Cedar Rapids je skvělým místem pro zábavu pro celou rodinu. Skákejte na trampolínách, hrajte si s kamarády na basketbalovém hřišti nebo zkuste novou hru - Ultimate Dodgeball. Park nabízí také speciální hodiny pro malé děti a fitness tréninky. Užijte si nezapomenutelný den plný zábavy a adrenalinu v Sky Zone Trampoline Parku v Cedar Rapids.

Placeholder image.
 

The District: Czech Village & New Bohemia

The District: Czech Village & New Bohemia je jedinečnou oblastí v Cedar Rapids. Návštěvníci se zde mohou projít po malebných uličkách obklopených historickými budovami a ochutnat tradiční českou kuchyni. Nová Boheemia pak nabízí moderní umění, módu a kreativní scénu. Tato oblast je ideálním místem pro odpočinek po náročném dni plném objevování města.

 

The History Center

Historické centrum Cedar Rapids nabízí fascinující pohled na bohatou historii města. Expozice zahrnují artefakty, fotografie a dokumenty, které přibližují život obyvatel města v průběhu staletí. Interaktivní výstavy a programy pro děti přináší historii do života. Navštivte toto místo a objevte, jak Cedar Rapids vyrůstal v důležité obchodní a kulturní centrum středozápadu USA.

 

Czech Village / New Bohemia District

Česká vesnice / Nová bohémská čtvrť v Cedar Rapids nabízí jedinečný zážitek pro milovníky kultury a historie. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte historické budovy, které připomínají kořeny českého osídlení v této oblasti. Navštivte místní muzeum a ochutnejte tradiční české pokrmy v jedné z místních restaurací. Toto místo je skutečným pokladem pro každého návštěvníka Cedar Rapids.

 

Grant Wood Studio

Navštivte ateliér slavného amerického malíře Granta Wooda v Cedar Rapids. Studio bylo zrekonstruováno a dnes slouží jako muzeum, kde můžete vidět jeho originální díla a předměty, které ho inspirovaly. Prozkoumejte jeho tvůrčí proces a získejte hlubší porozumění jeho umění. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou zastávku na vaší cestě po Spojených státech.

tripbuzz.com
 

Marion Heritage Center

Marion Heritage Center je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Cedar Rapids. Centrum nabízí fascinující výstavy a programy, které zahrnují místní historii a kulturu. Navštivte toto místo a prohlédněte si sbírky historických předmětů, fotografie a dokumenty, které vám ukáží, jakým způsobem se Cedar Rapids vyvíjel v průběhu let. Zajímavé informace a zajímavosti o místní historii vás určitě nadchnou.

Placeholder image.
 

Noelridge Park

Noelridge Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Cedar Rapids. Park nabízí krásnou zeleň, procházky podél jezera a řadu venkovních aktivit, jako jsou pikniky a sportovní hry. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý rok. Přijďte si užít klidné odpoledne v přírodě s rodinou a přáteli.

Placeholder image.
 

The Fun Station Cedar Rapids

The Fun Station Cedar Rapids je skvělým místem pro zábavu pro celou rodinu. Nabízí širokou škálu aktivit, včetně laserové hry, mini golfu, bazénu s míčky a mnoho dalšího. Toto moderní zařízení nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové kategorie. Navštivte The Fun Station Cedar Rapids a užijte si nezapomenutelný zážitek v Cedar Rapids.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz