Cincinnati - 23 míst co vidět

Tipy na nejlepších 23 míst, které musíš určitě navštívit v Cincinnati.

Cincinnati - co musíš vidět

 

Cincinnati Art Museum

Cincinnati Art Museum je největší muzeum v oblasti Ohio River Valley. Nabízí rozmanitou sbírku více než 67 000 uměleckých děl z celého světa, včetně starověkého Egypta, středověké Evropy a amerického umění 19. a 20. století. Muzeum také hostí řadu dočasných výstav a kulturních akcí. Navštivte toto fascinující místo a objevte umění a historii z celého světa.

 

American Sign Museum

V Americkém muzeu značek se vrátíte zpět v čas a prozkoumáte historii amerických reklamních značek. Muzeum nabízí více než 100 let reklamních značek, neony, písma a dalších artefaktů. Pro milovníky designu a historie je to ideální místo k návštěvě. Vstupné je přijatelné a celý zážitek stojí za to!

 

National Underground Railroad Freedom Center

Národní podzemní železniční muzeum v Cincinnati vás zavede do historie amerického otroctví. Zajímavé expozice vás provedou podzemní železnicí a ukážou vám, jak se lidé snažili uniknout otroctví. Muzeum nabízí také mnoho interaktivních zážitků a programů pro dospělé i děti. Navštivte toto unikátní místo a prohloubte své znalosti o americké historii.

 

Cincinnati Zoo & Botanical Garden

Navštivte Cincinnati Zoo & Botanical Garden, kde se setkáte s více než 500 druhy zvířat a 3000 druhy rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně Afrického safari, Kondorovy hory a říše slonů. Pro děti je zde dětský zábavní park a možnost nakrmit zvířata. Zažijte nezapomenutelný den v tomto krásném parku a získejte nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

 

Newport Aquarium

Navštivte Newport Aquarium v Cincinnatii a objevte fascinující podvodní svět. Uvidíte mnoho druhů ryb, želv, žraloků a dalších vodních tvorů. Prozkoumejte interaktivní expozice a získejte nové znalosti o životě pod hladinou. Newport Aquarium je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a poznání.

 

Cincinnati Museum Center

Cincinnati Museum Center je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie. Nachází se v nádherné budově Union Terminal, která je sama o sobě památkou. V muzeu si můžete prohlédnout sbírky archeologických nálezů, vědeckých exponátů a mnoho dalších zajímavostí. Navštivte tuto kulturní památku a prohlédněte si jedinečné artefakty, které zde najdete.

 

Eden Park

Eden Park je jedním z nejkrásnějších parků v Cincinnati. Nachází se v blízkosti centra města a nabízí nádherné výhledy na řeku Ohio a okolní krajinu. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo relaxaci na lavičkách. Navštivte i Královskou botanickou zahradu, kde můžete obdivovat mnoho druhů rostlin a květin. Eden Park je skvělou volbou pro odpočinek v přírodě v srdci města.

 

Cincinnati Observatory

Cincinnati Observatory je historická observatoř z roku 1843, která je dodnes funkční. Nachází se v příjemné čtvrti Mt. Lookout a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na hvězdy a planety. Prohlédněte si nejstarší teleskop na Západní polokouli a zúčastněte se nočního pozorování. Pro milovníky astronomie je to ideální místo, které nesmíte minout při návštěvě Cincinnati.

 

Spring Grove Cemetery

Hřbitov Spring Grove v Cincinnati je jedním z největších a nejkrásnějších hřbitovů v Americe. Procházejte se mezi starobylými hroby, které jsou obklopeny nádhernou přírodou a rozsáhlým arboretem. Tento klidný a pohodový prostor je ideálním místem pro odpočinek a klidné procházky v přírodě. Navštivte tento historický hřbitov a objevte jeho krásu sami.

 

John G. and Phyllis W. Smale Riverfront Park

John G. a Phyllis W. Smale Riverfront Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se přímo u řeky Ohio a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Procházejte se po promenádě a užívejte si krásného počasí. Navštivte také Roebling Suspension Bridge - ikonický most, který spojuje Ohio s Kentuckým státem. Všechny tyto krásy jsou k dispozici v centru Cincinnatu.

 

Krohn Conservatory

Krohn Conservatory je skvělým místem pro milovníky rostlin a přírody. Tento botanický skleník se nachází v centru města Cincinnati a nabízí návštěvníkům unikátní pohled na různé druhy rostlin z celého světa. Krohn Conservatory hostí také různé kulturní akce a výstavy. Navštivte toto krásné místo a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci města Cincinnati.

 

Washington Park

Washington Park v Cincinnatiju je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Park nabízí rozmanité aktivity pro návštěvníky, jako jsou koncerty, festivaly a sportovní akce. Prozkoumejte krásnou zahradu, kde se nachází mnoho květin a rostlin. Užijte si piknik s rodinou a přáteli nebo si jednoduše užijte klidnou procházku v přírodě. Washington Park je perfektním útočištěm v srdci města.

 

Lytle Park

Lytle Park je krásné místo v srdci Cincinnatiku. Tento malý park nabízí klidné prostředí uprostřed města a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park je obklopen historickými budovami a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Lytle Park a užijte si klidnou atmosféru tohoto malebného parku v centru města Cincinnati.

 

Hauck Botanic Gardens

Hauck Botanické zahrady jsou skvělým místem pro relaxaci a prozkoumání rostlinného světa. Tato krásná zahrada nabízí nádherné květiny a rostliny z celého světa. Užijte si procházku kolem rybníků a vodopádů a nechte se okouzlit krásou přírody. Hauck Botanické zahrady jsou ideálním místem pro odpočinek a prožití klidného dne v přírodě.

 

Old Coney Amusement Park

Starý Coney zábavní park v Cincinnati nabízí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. S více než 20 atrakcemi a horskými dráhami, jako je The Screechin 'Eagle a The Python, si můžete užít celý den plný zábavy. Park byl otevřen v roce 1886 a má bohatou historii. Navštivte Starý Coney zábavní park a užijte si den plný adrenalinu a zábavy!

 

Verdin Bell & Clock Museum

Muzeum zvonů a hodin Verdin v Cincinnati vás přenese do světa starých hodin a zvonů. V muzeu se můžete podívat na největší zvon v Ohiu a také si prohlédnout, jak se vyrábí a ladí zvony. Pokud máte rádi historii a techniku, toto muzeum rozhodně nevynechejte!

 

Coney Island Park

Coney Island Park v Cincinnati je ideálním místem pro rodinný výlet. Park nabízí mnoho zábavy, jako jsou horské dráhy, vodní skluzavky a další atrakce. Pro ty, kteří hledají odpočinek, je zde také klidná pláž. Nezapomeňte si přinést piknikový koš a strávit den v přírodě. Coney Island Park je skvělou volbou pro zábavu a relaxaci v příjemné atmosféře.

 

William Howard Taft National Historic Site

Navštivte domov 27. prezidenta USA Williama Howarda Tafta, který se nachází v samotném srdci Cincinnatii. Tento národní historický památník nabízí fascinující výlet do minulosti a ukazuje, jak žil a pracoval jeden z nejvlivnějších mužů v americké historii. Prozkoumejte jeho dům, knihovnu a zahradu, které jsou plné historických artefaktů a předmětů, které připomínají jeho významnou kariéru a život.

 

Taft Museum of Art

Muzeum umění Taft v Cincinnatii je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v historické budově a hostí kolekci uměleckých děl z celého světa. Navštivte toto muzeum a užijte si krásné umělecké kousky, které zahrnují obrazy, sochy, nábytek a další. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro děti mladší 18 let. Navštivte Taft Museum of Art a prohlédněte si umělecké dědictví Cincinnatti.

 

Ault Park

Ault Park je krásný park v Cincinnatiku, který nabízí nádherné výhledy na město a je ideálním místem pro pikniky a procházky. Park je obklopen lesy a jezerem, což poskytuje útočiště pro mnoho druhů zvířat. V létě můžete navštívit parkové koncerty a festivaly. Ault Park je skvělým místem pro relaxaci a užití si přírody v srdci města.

 

Contemporary Arts Center

Centrum současného umění v Cincinnati nabízí jedinečnou příležitost pro návštěvníky, kteří chtějí objevovat moderní umění a kulturu. Budova navržená Zaha Hadid vás okouzlí svým futuristickým designem a uvnitř najdete sbírky umění z celého světa. Vstupné je zdarma a výstavy se pravidelně obměňují, takže se vždy najde něco nového k objevení.

 

Piatt Park

Piatt Park je malý park v centru města Cincinnati. Jeho klidné prostředí a zelené plochy jsou ideální pro odpočinek a relaxaci po náročném dni v městském shonu. Park je oblíbeným místem pro pikniky a procházky. Navštivte Piatt Park a užijte si chvíle klidu uprostřed rušného města.

 

Owl's Nest Park

Owl's Nest Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Cincinnatiku. Tento klidný park nabízí nejen nádhernou přírodu, ale také možnost sledovat místní druhy ptáků, včetně sov. Pro milovníky zvířat jsou k dispozici také chovatelé, kteří vám rádi ukážou své mazlíčky. Nezapomeňte si přinést piknikový koš a užijte si klidné odpoledne v parku Owl's Nest.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz