Grand Rapids - 17 míst co vidět

Tipy na nejlepších 17 míst, které musíš určitě navštívit v Grand Rapids.

Grand Rapids - co musíš vidět

 

The Gerald R. Ford Presidential Museum

 

Grand Rapids Art Museum

Grand Rapids Art Museum je moderní umělecké muzeum v centru města Grand Rapids. Nabízí širokou škálu uměleckých děl od místních i mezinárodních umělců. Muzeum se zaměřuje na moderní a současné umění, ale také nabízí výstavy klasických děl. Navštivte Grand Rapids Art Museum a prohlédněte si jedinečné umělecké sbírky, které zaujmou každého milovníka umění.

 

John Ball Zoo

Zoo John Ball v Grand Rapids nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost vidět více než 200 druhů zvířat z celého světa. Zvířata zde žijí v prostorných výbězích a návštěvníci se mohou projít v průhledných tunelech přímo pod nimi. Kromě toho se mohou podívat na různé show a prezentace, včetně krmení lachtanů a opic. Pro milovníky zvířat je návštěva této zoo nezapomenutelným zážitkem.

 

Frederik Meijer Gardens & Sculpture Park

Frederik Meijer Gardens & Sculpture Park je nádherným zeleným útočištěm v Grand Rapids. Park nabízí pohled na krásné sochy a umělecká díla, která jsou rozprostřena po celém parku. Kromě toho, můžete si užít nádhernou přírodu a vodopády, které zde najdete. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 

Grand Rapids Public Museum

Grand Rapids Public Museum je ideální místo pro všechny milovníky historie a vědy. Tento muzeum nabízí návštěvníkům řadu interaktivních výstav, které zahrnují přírodní historii, kulturu a technologii. Zhlédněte nejnovější výstavy a objevte tajemství minulosti. Muzeum je také skvělým místem pro rodiny s dětmi, kteří se mohou naučit něco nového a zábavného.

 

Grand Rapids Children's Museum

Grand Rapids Children's Museum je ideální pro rodiny s dětmi. Muzeum nabízí mnoho interaktivních výstav, které umožňují dětem učit se a hrát si zároveň. Děti si mohou vyzkoušet, jak funguje bankomat, jak se vaří jídlo, jak se staví budovy a mnoho dalšího. Muzeum se nachází v centru města Grand Rapids a je otevřeno každý den kromě pondělí.

 

Meyer May House

Meyer May House je neoklasicistní dům v Grand Rapids, postavený v roce 1909. Dům je důležitým příkladem architektury Franka Lloyda Wrighta. Navštivte tento historický dům a prohlédněte si jeho jedinečnou architekturu, která v sobě spojuje moderní a tradiční prvky. Vstup do domu je zdarma a prohlídka je doporučena všem milovníkům architektury a historie.

 

Blandford Nature Center

Blandford Nature Center je krásná přírodní rezervace v Grand Rapids. Tento útočiště pro divokou zvěř nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů rostlin a zvířat. Procházky po stezkách vás zavedou kolem jezírka a potoka a nabídnou vám krásné výhledy na okolní krajinu. Blandford Nature Center je ideální místo pro relaxaci a prozkoumání divoké přírody v Michiganu.

 

Lamberton Lake

Lamberton Lake je krásné místo v Grand Rapids, kde se můžete projít podél břehu a užít si klidného odpočinku v přírodě. Můžete se také vydat na vodní sporty, jako je kajak nebo paddleboarding. Pokud hledáte odpočinek od rušného města, Lamberton Lake je pro vás ideální volbou. Užijte si krásné okolí a relaxujte u vody.

 

Fish Ladder Park

Fish Ladder Park v Grand Rapids je ideální pro milovníky přírody. Park se nachází u řeky Grand River a nabízí úchvatný výhled na město. Park je známý díky svému rybímu žebříku, kterým ryby překonávají vodopád. Navštivte tento park a užijte si klid a krásnou přírodu, kterou nabízí Grand Rapids.

simpleviewcms.com
 

Ah-Nab-Awen Park

Ah-Nab-Awen Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Grand Rapids. Nachází se v centru města a nabízí krásné výhledy na řeku Grand River. Park je populární pro pikniky, procházky a koncerty v letních měsících. Nezapomeňte navštívit sochu Ah-Nab-Awen, která připomíná historii místních indiánských kmenů.

 

La Grande Vitesse

La Grande Vitesse je jedním z nejvýznamnějších děl umělce Alexandera Caldarra. Tato obří socha se nachází v centru města Grand Rapids v Michiganu a je symbolem moderního umění. Je to skvělé místo pro fotografování a procházky. Navštivte La Grande Vitesse a objevte jedinečnou atmosféru tohoto města plného umění a kultury.

 

The Blue Bridge

Modrý most v Grand Rapids je jedním z nejvýraznějších symbolů města. Tento krásný most je oblíbeným místem pro procházky a fotografování. Nachází se na malebném místě, které nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Pokud se chystáte do Grand Rapids, nezapomeňte navštívit tento ikonický most a užít si krásu města z jeho vrcholu.

 

John Ball Zoological Garden

John Ball Zoological Garden je skvělou volbou pro rodinný výlet v Grand Rapids. Tento zoologický park nabízí širokou škálu zvířat, včetně slonů, tygrů a opic. Prozkoumejte rozsáhlý areál parku a užijte si výhled na řeku Grand River. Navštivte také interaktivní expozice a naučte se více o ochraně přírody. John Ball Zoological Garden je skvělým způsobem, jak strávit den s rodinou a objevit krásy zvířecího světa.

 

The Ruse Escape Rooms

Pokud se chcete bavit a zároveň vyzkoušet své logické schopnosti, navštivte The Ruse Escape Rooms v Grand Rapids. Tento únikový pokoj nabízí několik tematických scénářů, ve kterých musíte najít cestu ven během 60 minut. Hra je vhodná pro skupiny přátel nebo rodiny a poskytuje nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a napětí.

Placeholder image.
 

John Ball Park

John Ball Park je ideálním místem pro rodinný výlet v Grand Rapids. Tento krásný park nabízí nádhernou přírodu, stezky na procházky a cyklistiku, hřiště na pikniky a mnoho dalšího. V parku se nachází i zoologická zahrada, kde si můžete prohlédnout zvířata z celého světa. John Ball Park je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Grand Rapids.

 

Millennium Park

Millennium Park v Grand Rapids nabízí návštěvníkům mnoho zábavy a relaxace. Vychutnejte si procházku po krásných zahradách a užijte si piknik s rodinou a přáteli. Pro sportovce je k dispozici koupaliště, hřiště na plážový volejbal a basketbal. V letních měsících se zde konají mnohé kulturní a hudební akce, které stojí za návštěvu. Vstup na park je zdarma a otevřený po celý rok.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz