Idaho Falls - 16 míst co vidět

Tipy na nejlepších 16 míst, které musíš určitě navštívit v Idaho Falls.

Idaho Falls - co musíš vidět

 

Tautphaus Park

Tautphaus Park je největší park v Idahu Falls. Nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou jízda na horských dráhách, procházky krásnou zahradou, projížďky na lodičkách, pikniky a mnoho dalšího. Park je ideálním místem pro relaxaci a užití si přírody v centru města. Navštivte Tautphaus Park a zažijte nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.

 

Idaho Falls Zoo at Tautphaus Park

Navštivte Idaho Falls Zoo at Tautphaus Park a poznejte více než 300 zvířat z celého světa. Tento krásný park nabízí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Uvidíte tu tygr sibiřský, medvěda grizzly, lva, zebry a mnoho dalších zvířat. Park je ideálním místem pro procházku a odpočinek od každodenního shonu. Určitě neváhejte a navštivte tento skvělý zábavní park!

tripadvisor.com
 

East Idaho Aquarium

Navštivte největší akvárium v Idahu a prozkoumejte fascinující svět pod hladinou. Východo-idahské akvárium nabízí více než 100 druhů živočichů, včetně žraloků, rejnoků a chobotnic. Vstupte do podvodního tunelu a proplujte kolem obrovských okrasných ryb. Skvělá zábava pro celou rodinu!

Placeholder image.
 

Idaho Falls River Walk - Greenbelt Trail

Užijte si klidnou procházku podél řeky Idaho Falls na Greenbelt Trail. Tento 11 km dlouhý chodník vás zavede kolem nádherné přírody, historických mostů a vodopádů. Vychutnejte si krásné výhledy na město a okolní hory. Ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody. Navštivte Idaho Falls a objevte krásy tohoto malebného města v samém srdci Idaha.

Placeholder image.
 

Museum of Idaho

Muzeum Idaha v Idaho Falls nabízí fascinující pohled do historie této oblasti. Expozice zahrnují interaktivní výstavy, které zahrnují přírodní historii, kulturu a vědu. Muzeum se také pyšní velkým množstvím artefaktů, které představují vývoj zemědělství a průmyslu v Idahu. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelné příběhy a zážitky, které Idaho nabízí.

 

Idaho Falls

Idaho Falls je malebné město v Idahu, které se nachází na břehu řeky Snake. Prochází jím oblíbená turistická trasa Idaho Falls Greenbelt, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Město je také známé pro své množství outdoorových aktivit, jako například rybaření, turistiku nebo jízdu na kajaku. Navštivte Idaho Falls a objevte krásy Idaha!

 

Collectors Corner Museum

Muzeum Collectors Corner v Idahu Falls je ideální pro milovníky sbírání neobvyklých předmětů. V muzeu najdete sbírky starých nástrojů, mincí a dalších zajímavých předmětů. Vstupné je zdarma a personál je ochotný vám poskytnout informace o sbírkách. Navštivte toto muzeum a objevte fascinující svět sběratelství.

tripbuzz.com
 

Art Museum Of Eastern Idaho

Art Museum Of Eastern Idaho v Idaho Falls nabízí fascinující výstavy, které ukazují rozmanitost uměleckých stylů a technik. Prozkoumejte sbírky moderního a klasického umění, včetně děl místních umělců. Muzeum je ideální pro milovníky umění, kteří hledají inspiraci a nové perspektivy. Navštivte Art Museum Of Eastern Idaho a získejte nový pohled na umění a kulturu východního Idaha.

Placeholder image.
 

Russ Freeman Park

Russ Freeman Park je ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli. Park nabízí mnoho zelených ploch, kde si můžete užít slunce a relaxovat. Pro aktivní návštěvníky jsou k dispozici basketbalové kurty a hřiště na volejbal. Pokud hledáte klidné místo, kde si odpočinout od shonu města, Russ Freeman Park je tou správnou volbou pro vás.

Placeholder image.
 

Kate Curley Park

Kate Curley Park v Idaho Falls je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je oblíbeným místem pro pikniky a procházky. Pro sportovce je zde k dispozici řada sportovních zařízení, jako jsou tenisové kurty a basketbalové hřiště. Kate Curley Park je také ideálním místem pro milovníky ptáků, kteří zde mohou pozorovat mnoho druhů z celého světa.

Placeholder image.
 

ARTitorium on Broadway

ARTitorium on Broadway je největší interaktivní umělecké muzeum v Idahu. Vychutnejte si expozice, které vás zavedou do světa umění a technologie. V ARTitorium najdete mnoho aktivit pro děti i dospělé, jako například malování na obrazovku, hudební nástroje a mnoho dalšího. Navštivte ARTitorium na Broadway a objevte svou kreativitu.

 

Giant Eagle Waterfall Nest

Navštivte Hnízdo vodopádního orla v Idahu, kde se můžete těšit na úžasný výhled na okolní krajinu a vodopád. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a ptactva. Získejte jedinečný zážitek z pozorování vodopádního orla v jeho přirozeném prostředí. Přijďte si odpočinout a užít si krásy Idaha v Hnízdě vodopádního orla.

Placeholder image.
 

Funland

Funland je skvělou volbou pro rodinný výlet. Tento zábavní park nabízí mnoho aktivit pro děti i dospělé, od horských dráh po autodromy. Navštivte Funland a užijte si den plný zábavy a adrenalinu. Vstupné je přijatelné a park je otevřen celé léto. Nezapomeňte si vzít s sebou sluneční brýle a opalovací krém.

tripadvisor.com
 

Willard Arts Center

Willard Arts Center je kulturním centrem v Idahu Falls, které nabízí mnoho uměleckých a kulturních zážitků. V centru se nachází divadlo, galerie a studio pro umělce. Zde můžete vidět a zakoupit umělecká díla místních umělců a zúčastnit se různých kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení a workshopy. Pro milovníky umění je Willard Arts Center skvělým místem pro návštěvu.

Placeholder image.
 

Japanese Friendship Garden

Japonská zahrada přátelství v Idahu Falls nabízí klidné a pohodové místo pro odpočinek a relaxaci. Okouzlující krajina, rybníky a mosty vám připomenou japonskou kulturu a tradice. Vstupné je přijatelné a pro celou rodinu. Navštivte tuto krásnou zahradu a užijte si okamžik klidu a pohody.

 

Idaho Falls Idaho Temple

Idaho Falls Idaho Temple je nádherným příkladem mormonské architektury. Nachází se v blízkosti řeky Snake River a nabízí návštěvníkům klidné a relaxační prostředí. Vstup do chrámu je však povolen pouze pro členy Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. Navštivte tento chrám a užijte si jeho krásu a klidnou atmosféru.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz