Kansas City - 23 míst co vidět

Tipy na nejlepších 23 míst, které musíš určitě navštívit v Kansas City.

Kansas City - co musíš vidět

 

The Nelson-Atkins Museum of Art

Nelson-Atkins Museum of Art je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Kansas City. Zahrnuje rozsáhlou sbírku uměleckých děl, včetně starověkého egyptského umění a moderních malířských mistrů. Muzeum nabízí také zajímavé výstavy a kulturní akce po celý rok. Pro milovníky umění a historie je to nevynechatelná zastávka během návštěvy města Kansas City.

Wooden Supplies rescued from the Arabia Steamboat.
 

Arabia Steamboat Museum

Arabia Steamboat Museum v Kansas City přináší návštěvníkům fascinující pohled do minulosti. Muzeum se specializuje na loď Steamboat Arabia, která se v roce 1856 potopila v řece Missouri. V muzeu můžete vidět zachované předměty z lodi, včetně keramiky, skla a zbraní. Pro milovníky historie je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 

Kansas City Zoo

Kansas City Zoo je skvělým místem pro rodinný výlet. S více než 2000 zvířaty z celého světa se zde určitě nenudíte. Navštivte pavilon Afrika a uvidíte slony, lvy a žirafy. Nebo se projděte po pavilonu Tropický prales a pozorujte opice a papoušky. Vstupné je přijatelné a parkování zdarma.

 

Worlds of Fun

Worlds of Fun je zábavní park v Kansas City, který nabízí nekonečné množství zábavy pro celou rodinu. Od adrenalinových horských drah až po klidné jízdy na kolotočích, park má pro každého návštěvníka něco speciálního. Navštivte Worlds of Fun a užijte si den plný zábavy a vzrušení!

 

Negro Leagues Baseball Museum

Muzeum Negro Leagues Baseballu v Kansas City přináší fascinující příběh afroamerických hráčů baseballu, kteří se snažili prorazit bariéry rasové segregace. V muzeu se můžete dozvědět o historii Negro Leagues, vidět autentické artefakty a interaktivní expozice. Pro milovníky sportu a historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Kansas City.

 

Money Museum

Money Museum v Kansas City je fascinující způsob, jak se dozvědět více o historii peněz. Expozice zahrnuje různé formy měny, od mincí a bankovek po digitální platby. Návštěvníci mohou vidět, jak se peníze vyvíjely v průběhu času a jaký vliv měly na ekonomiku a společnost. Pro milovníky historie a ekonomie je to nezapomenutelný zážitek.

 

National Collegiate Basketball Hall of Fame

Navštivte Národní síň slávy univerzitního basketbalu v Kansas City a prozkoumejte historii tohoto fascinujícího sportu. Zažijte zábavné interaktivní zážitky v College Basketball Experience a pronikněte do taktiky a strategie hry. Návštěva tohoto místa je nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky basketbalu.

 

Kemper Museum of Contemporary Art

Kemper Museum of Contemporary Art je největší muzeum moderního umění v Kansas City. Vystavuje více než 1 100 uměleckých děl od světově proslulých umělců. Muzeum je známé svou rozmanitou sbírkou, která zahrnuje malby, sochy, fotografie a mnoho dalšího. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte svět moderního umění!

 

Jacob L. Loose Park

Jacob L. Loose Park je krásný zelený park v Kansas City. Tento park nabízí širokou škálu aktivit, jako jsou procházky, pikniky a sportovní aktivity. Můžete si také prohlédnout různé druhy květin a rostlin v botanické zahradě. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci, Jacob L. Loose Park je tím správným místem pro vás.

 

Thomas Hart Benton Home and Studio

Navštivte dům a ateliér Thomase Harta Bentona, amerického malíře a grafika. Tento historický dům v Kansas City byl v roce 1977 přeměněn na muzeum, které připomíná život a dílo tohoto významného umělce. Prohlédněte si jeho originální díla a dozvězte se více o jeho umělecké tvorbě. Toto místo je nezbytnou zastávkou pro všechny milovníky umění a historie.

 

Kansas City Museum

Kansas City Museum je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v krásné historické budově a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii města a okolí. V muzeu se můžete dozvědět o významných událostech, jako například o období prohibice nebo o slavných obyvatelích města. Určitě nevynechejte návštěvu tohoto unikátního muzea během svého pobytu v Kansas City.

 

Kansas City Power and Light Building

Kansas City Power and Light Building je historická budova v centru města, která je známá svými neobvyklými architektonickými prvky. Vystoupáte-li na vrchol, můžete se těšit na úchvatný výhled na město a okolní krajinu. Budova je oblíbeným místem pro fotografování a nabízí jedinečnou atmosféru pro nezapomenutelné zážitky. Navštivte Kansas City Power and Light Building a nechte se okouzlit jeho kouzlem.

 

International House of Prayer

Mezinárodní dům modlitby v Kansas City je místem, kde se věřící setkávají, aby společně modlili a uctívali Boha. Toto místo nabízí příležitost k meditaci a klidu, kde si můžete odpočinout od ruchu města a najít vnitřní rovnováhu. Mezinárodní dům modlitby je otevřený celý týden a nabízí různé programy a akce pro všechny návštěvníky bez ohledu na náboženské vyznání.

Aerial photo of the National WWI Museum and Memorial with the Kansas City skyline.
 

National World War I Museum

Navštivte Národní muzeum první světové války v Kansas City a prohlédněte si fascinující sbírku artefaktů a exponátů z této kritické historické události. Muzeum nabízí interaktivní zážitek, který přibližuje život vojáků na frontě a v domovině. Prohlédněte si unikátní sbírky, včetně tanků, letadel a zbraní, které ukazují rozsah a dopad první světové války na světové dějiny.

2014 Harley Davidson Street 750
 

Harley Davidson Vehicle Operations

Pokud jste fanouškem motorek a cestování, navštivte Harley Davidson Vehicle Operations v Kansas City. Zde se vyrábí a montují motocykly této legendární značky. Prohlédněte si celý proces výroby, od svařování až po lakování. Harley Davidson Vehicle Operations je nejen technologickým zázemím, ale i místem pro nadšence a milovníky motorek.

Photo taken of the Kansas City Hall in Kansas City Missouri. Photo by Mario Antoine
 

Kansas City City Hall

Radnice v Kansas City je impozantní budova, která se nachází v centru města. Její architektura je založena na stylu art deco a byla postavena v roce 1937. Interiér radnice je stejně nádherný jako exteriér. Navštivte radnici a obdivujte místní umělecká díla a historii města Kansas City. Určitě nebudete litovat návštěvy této památky.

 

T-Mobile Center

T-Mobile Center v Kansas City je ideálním místem pro milovníky sportovních a hudebních akcí. Tato moderní aréna hostí pravidelně zápasy basketbalového týmu Kansas City Chiefs a koncerty světových hvězd. S kapacitou téměř 19 000 diváků nabízí T-Mobile Center nezapomenutelné zážitky a atmosféru, která vás vtáhne do děje. Navštivte T-Mobile Center a zažijte nezapomenutelné chvíle v Kansas City!

 

Toy and Miniature Museum

Muzeum hraček a miniatur v Kansas City je ideálním místem pro milovníky hraček a miniatur. V muzeu najdete sbírky nejrůznějších hraček a miniatur, které vás zavedou do světa fantazie a zábavy. Toto muzeum je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, ale i pro dospělé, kteří si chtějí zavzpomínat na své dětství. Navštivte toto muzeum a nechte se unést do světa hraček a miniatur.

 

The National Museum of Toys and Miniatures

Navštivte Národní muzeum hraček a miniatur v Kansas City a prohlédněte si sbírku více než 38 000 exponátů. Muzeum ukazuje historii hraček a miniatur od 17. století až po současnost. Uvidíte tu například staré panenky, klasické hračky a miniatury různých staveb. Pro milovníky hraček je to ideální místo pro strávení odpoledne.

 

American Jazz Museum

Vstupte do světa jazzu a prožijte nezapomenutelnou zábavu v American Jazz Museum v Kansas City. Toto muzeum je domovem pro největší sbírku jazzových artefaktů na světě. Navštivte interaktivní výstavy, poslouchejte jazzové koncerty a užijte si atmosféru, kterou vám nabízí toto unikátní muzeum. Nezapomeňte si zakoupit suvenýr v muzejním obchodě.

 

Shoal Creek Living History Museum

Shoal Creek Living History Museum je jedinečným způsobem, jak se vrátit v čase a prozkoumat historii Missouri. Tento muzeum vám umožní procházet se autentickými historickými budovami a objevovat, jak žili a pracovali lidé v minulosti. Od podzimu do jara se zde konají různé akce, jako jsou trhy, festivaly a historické ukázky.

 

Union Station

Union Station je historická železniční stanice v centru Kansas City. Tento impozantní komplex nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých aktivit, jako jsou výstavy, koncerty, kino a restaurace. Union Station je také domovem vynikajícího muzea věnovaného vědě a technice. Pro milovníky historie a architektury je toto místo nutností při návštěvě Kansas City.

 

The Ewing and Muriel Kauffman Memorial Garden

Zahrada památníku Ewinga a Muriel Kauffmana je oázou klidu v srdci Kansas City. Tento nádherný park nabízí návštěvníkům krásné květinové záhony, zelené trávníky a klidné fontány. Zahrada je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemné atmosféře. Navštivte tuto krásnou zahradu a užijte si krásu přírody v centru města.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz