Kolumbie - 21 míst co vidět

Tipy na nejlepších 21 míst, které musíš určitě navštívit v Kolumbie.

Kolumbie - co musíš vidět

 

Jesse Hall

Jesse Hall je jednou z nejvýznamnějších budov Kolumbie. Tento historický univerzitní komplex se nachází v centru města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte krásné interiéry s nádhernou architekturou a historickými artefakty. Navštivte univerzitní muzeum a dozvězte se více o historii tohoto prestižního vzdělávacího zařízení. Jesse Hall je nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo navštíví Kolumbii.

Placeholder image.
 

Rock Bridge Memorial State Park

Rock Bridge Memorial State Park je krásný přírodní park v Kolumbii. Park nabízí mnoho turistických tras, které vedou přes lesy a skalnaté útvary. Mezi největší atrakce patří nádherný obloukový most Rock Bridge, po kterém park dostal své jméno. Pro milovníky přírody je toto místo ideální pro relaxaci a prozkoumání krás Kolumbie.

Placeholder image.
 

Shelter Gardens

Shelter Gardens jsou oázou klidu v centru Kolumbie. Tento nádherný park nabízí návštěvníkům nejen krásnou zeleň, ale také různé druhy květin a jezer. V parku se nachází mnoho stezek, které vás provedou kolem malých vodopádů a vodních prvků. Pro milovníky přírody je to ideální místo k odpočinku a relaxaci v srdci města. Vstup do parku je zdarma.

Placeholder image.
 

Finger Lakes State Park

Finger Lakes State Park v Kolumbii je ideální pro milovníky přírody. Nachází se zde mnoho jezer, kde si můžete užít koupání, rybaření nebo jen tak relaxovat. Park je také oblíbeným místem pro pěší turistiku a cyklistiku. Užijte si krásné výhledy na okolní krajinu a prožijte nezapomenutelný den v přírodě. Vstup do parku je zdarma a otevřen je po celý rok.

 

South Carolina State Museum

South Carolina State Museum je největší muzeum v Kolumbii a nabízí návštěvníkům pohled na historii a kulturu státu. Muzeum se skládá z více než 4 etáží, které obsahují stálé i dočasné výstavy, planetárium a 4D kinematograf. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho interaktivních výstav, včetně výstavy o dinosaurech a výstavy o vesmíru. South Carolina State Museum je skvělým místem pro rodinný výlet nebo pro objevení nových znalostí.

 

South Carolina State House

Jižní Karolína State House je největší historická památka v Kolumbii. Budova byla postavena v roce 1855 a je příkladem architektury řeckého obrození. Navštivte tuto památku a prohlédněte si nádherné obrazy, sochy a fresky. Vstup do budovy je zdarma a prohlídka je velmi zajímavá pro všechny, kteří se zajímají o americkou historii a politiku.

Placeholder image.
 

Grindstone Nature Area

Grindstone Nature Area v Kolumbii je ideálním místem pro milovníky přírody. Tento půvabný park nabízí nádherné scenérie, které vás uchvátí. Můžete se projít po značených stezkách a objevit úchvatné vodopády, skalnaté útesy a mnoho dalších krás. Grindstone Nature Area je také domovem pro mnoho druhů zvířat, takže se můžete těšit na pozorování zdejší fauny. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste si mohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky své cesty.

Placeholder image.
 

Twin Lakes Recreation Area

Twin Lakes Recreation Area je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout z města a užít si krásy přírody. Nachází se v srdci Kolumbie a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně rybaření, pěší turistiky a kempování. Oba jezera jsou obklopena malebnými lesy a poskytují úchvatné výhledy. Twin Lakes Recreation Area je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

rackcdn.com
 

Columbia Museum of Art

Columbia Museum of Art je skvělým místem pro milovníky umění. Můžete zde vidět rozmanité sbírky uměleckých děl, včetně stálých výstav i temporárních výstav. Muzeum se nachází v centru Kolumbie a nabízí nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Navštivte Columbia Museum of Art a objevte krásy umění z celého světa!

 

Columbia Canal and Riverfront Park

Columbia Canal and Riverfront Park je krásný park, který nabízí krásný výhled na řeku Columbia. Park je ideálním místem pro piknik, procházky nebo jízdu na kole. Navštivte tento park a užijte si klidné okolí a nádhernou přírodu, kterou nabízí Kolumbie. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok.

 

Sesquicentennial State Park

Sesquicentennial State Park se nachází v Kolumbii a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou turistika, cyklistika a rybaření. Park je ideálním místem pro rodinný výlet, piknik nebo relaxaci v přírodě. Rozlehlé zelené plochy a jezera poskytují nádherné výhledy a příjemné prostředí pro odpočinek. Odpočiňte si od městského ruchu a užijte si klidné prostředí Sesquicentennial State Parku.

 

Tunnel Vision Mural

Tunnel Vision Mural je nezapomenutelnou zastávkou pro umělecké nadšence, kteří navštíví Kolumbii. Tento monumentální grafitti mural, který zdobí stěny tunelu, je jedním z největších a nejvýznamnějších děl street artu v zemi. Vytvořený umělcem z Kolumbie, tento mural je dokonalým příkladem toho, jak se může pouliční umění stát nejen krásným, ale také významným pro místní komunitu.

 

Memorial Park

Memorial Park je krásné místo v Kolumbii, kde si můžete odpočinout a uctít památku padlých vojáků. Park je obklopen přírodou a nabízí klidnou atmosféru pro procházky a pikniky. Vstup do parku je zdarma. Navštivte Memorial Park a prožijte klidný den v přírodě, který vám připomene důležitost odvahy a obětavosti našich vojáků.

 

African American History Monument

Památník afroamerické historie v Kolumbii je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky historie a kultury. Tento památník připomíná důležitou roli afroamerické komunity v historii Kolumbie. Návštěvníci si mohou prohlédnout expozice a sochy, které přibližují život a kulturu afroamerického obyvatelstva. Navštivte tento památník a objevte fascinující příběhy a tradice afroamerické komunity v Kolumbii.

 

McKissick Museum

McKissick Museum je skvělým místem pro milovníky umění a historie v Kolumbii. Muzeum nabízí fascinující výstavy, které představují místní kulturu a historii. Navštivte toto muzeum a ochutnejte kousek kolumbijského umění a historie. Vstupné je zdarma, takže neváhejte a navštivte McKissick Museum ještě dnes!

 

Harbison State Forest

Harbison State Forest je ideálním místem pro turisty, kteří hledají klid a přírodu. Rozkládá se na ploše více než 2000 akrů a nabízí mnoho turistických tras pro pěší i cyklisty. Zdejší lesy jsou domovem pro mnoho druhů zvířat a ptáků, takže se tu můžete těšit na nezapomenutelnou přírodu. Pokud hledáte klid a relaxaci, Harbison State Forest je ideální volbou pro vás.

simpleviewinc.com
 

Woodrow Wilson Family Home

Rodinný dům Woodrowa Wilsona v Kolumbii je fascinující památkou na 28. prezidenta Spojených států amerických. Tento historický dům byl postaven v roce 1872 a sloužil jako domov pro rodinu Wilsonů. Nyní je otevřen pro veřejnost a nabízí fascinující pohled na život a kariéru tohoto významného amerického politika. Navštivte tento dům a prozkoumejte jeho historii a význam pro Spojené státy americké.

 

Seven Oaks Park

Seven Oaks Park je ideálním místem pro milovníky přírody a sportovce. Tento park nabízí mnoho aktivit, jako jsou turistika, cyklistika a pikniky. Můžete si zahrát na tenisových kurtech nebo si zahrát na hřišti na frisbee golf. Seven Oaks Park je také ideálním místem pro rodinné výlety, kde si děti mohou hrát na hřištích a na pískovišti. Navštivte Seven Oaks Park a užijte si den v přírodě!

Placeholder image.
 

Congaree Creek Heritage Preserve

Congaree Creek Heritage Preserve je krásné místo na procházku v Kolumbii. Tento přírodní rezervát nabízí návštěvníkům úžasnou přírodu, kde mohou vidět mnoho druhů zvířat a rostlin. Vychutnejte si klid a ticho, které zde panuje a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Kolumbie. Navštivte Congaree Creek Heritage Preserve a objevte krásy Kolumbie!

Placeholder image.
 

Columbia Cosmopolitan Recreation Area (Cosmo Park)

Columbia Cosmopolitan Recreation Area, známý také jako Cosmo Park, je ideálním místem pro rodinné výlety v Kolumbii. Park nabízí mnoho aktivit, včetně cyklistiky, pěší turistiky, rybaření a pikniků. V parku najdete také sportovní hřiště a dětské hřiště. Pro milovníky zvířat je zde také mnoho druhů ptáků a zvířat k pozorování. Navštivte Cosmo Park a užijte si den v přírodě!

Placeholder image.
 

Albert-Oakland Park

Albert-Oakland Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Kolumbii. Tento park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, jako jsou pěší stezky, cyklistické trasy, hřiště na basebal a mnoho dalšího. Užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu v tomto nádherném parku. Navštivte Albert-Oakland Park a zažijte nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli!

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz