Martha's Vineyard - 13 míst co vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Martha's Vineyard.

Martha's Vineyard - co musíš vidět

 

Flying Horses Carousel a Vineyard Preservation Trust Property

Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu na Martha's Vineyard, neváhejte navštívit Flying Horses Carousel. Tento historický kolotoč z roku 1876 je nejstarší stále funkční kolotoč v USA. Návštěvníci mohou jezdit na ručně malovaných dřevěných koních a užít si nostalgickou atmosféru. Flying Horses Carousel je majetkem Vineyard Preservation Trust a je symbolem ostrova Martha's Vineyard.

 

Joseph Sylvia State Beach

Joseph Sylvia State Beach je ideální místo pro ty, kteří chtějí užít si krásného pobřeží a klidného odpočinku. Tato pláž se nachází na ostrově Martha's Vineyard, kde si můžete užít nádherné výhledy na moře a okolní krajinu. Kromě koupání a opalování můžete také vyzkoušet mnoho vodních sportů, jako například surfování nebo kajakářství. Navštivte Joseph Sylvia State Beach a užijte si dokonalou dovolenou v přírodě.

 

Mytoi Japanese Garden

Mytoi Japanese Garden je kouzelným útočištěm na ostrově Martha's Vineyard. Zahrada je inspirována japonským designem a nabízí klidné procházky kolem jezírek, mostů a kamenných cest. Užijte si zdejší klid a krásu, kterou oceníte v každém ročním období. Mytoi Japanese Garden je ideálním místem pro relaxaci a meditaci v přírodě.

 

Gay Head Light

Gay Head Light je maják na ostrově Martha's Vineyard. Tento historický maják byl postaven v roce 1799 a je jedním z nejstarších majáků v USA. Díky své poloze na útesu nabízí nádherný výhled na oceán a okolní krajinu. Vstup do majáku je možný v létě a stojí za to navštívit a projít se po útesu s panoramatickým výhledem.

 

Ocean Park

Ocean Park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci u moře na ostrově Martha's Vineyard. Tento park nabízí nádherné výhledy na oceán a je ideálním místem pro pikniky a procházky. Můžete se tady také projet na koloběžce nebo si zahrát volejbal na pláži. Ocean Park je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Navštivte tento klenot ostrova Martha's Vineyard a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

 

Lighthouse Beach

Lighthouse Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Martha's Vineyard. Tato pláž nabízí úchvatné výhledy na maják a okolní krajinu. Je ideální pro koupání, opalování a procházky po písku. Navštivte tuto pláž a užijte si klid a krásu přírody na tomto nádherném ostrově v Atlantiku.

vacationidea.com
 

Martha's Vineyard Museum

Martha's Vineyard Museum je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o historii tohoto krásného ostrova. Muzeum nabízí fascinující výstavy, které ukazují, jak žili lidé na ostrově v minulosti a jak se vyvíjel ostrov v průběhu času. Navštivte Martha's Vineyard Museum a prohloubte své znalosti o této úchvatné oblasti!

 

Cape Poge Wildlife Refuge

Cape Poge Wildlife Refuge je největší chráněné území na ostrově Martha's Vineyard. Tento přírodní ráj nabízí úžasné výhledy na Atlantik a pláže, které jsou domovem pro mnoho druhů zvířat a ptáků. Můžete se projít po nádherných stezkách a pozorovat místní faunu a flóru. Nezapomeňte si přinést fotoaparát a zachytit krásné okamžiky v této přírodní oáze na ostrově Martha's Vineyard.

 

Manuel F. Correllus State Forest

Les Manuel F. Correllus je krásný les na ostrově Martha's Vineyard. Tento les nabízí procházky plné přírodních krás a klidu, ideální pro odpočinek od rušného města. Les je také domovem pro mnoho druhů zvířat a ptáků, což je skvělá příležitost pro pozorování zvířat. Pro milovníky přírody je Les Manuel F. Correllus nezapomenutelným zážitkem.

Placeholder image.
 

Mass Audubon's Felix Neck Wildlife Sanctuary

Rezervace Felix Neck Wildlife Sanctuary je domovem pro mnoho druhů ptáků, ryb a dalších zvířat. Procházky po stezkách nabízejí překrásné výhledy na zátoku a okolní krajinu. Návštěvníci mohou také navštívit výstavu, která představuje místní ekosystém a historii ostrova Martha's Vineyard. Rezervace je výborným místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Placeholder image.
 

Aquinnah Cliffs Overlook

Aquinnah Cliffs Overlook je jedním z nejkrásnějších míst na Martha's Vineyard. Tyto útesy nabízejí úchvatné výhledy na Atlantik a okolní krajinu. Přijďte se projít po stezkách, které vedou podél útesů a užijte si neuvěřitelný výhled na západ slunce. Pokud hledáte klid a krásnou přírodu, Aquinnah Cliffs Overlook je pro vás ideální volbou.

 

Shining Sea Bikeway

Shining Sea Bikeway je ideálním místem pro cyklisty, kteří si chtějí užít krásy pobřeží Martha's Vineyard. Tento 16 kilometrů dlouhý cyklostezka vede podél pláží a přírodních rezervací, nabízí úchvatné výhledy na Atlantik a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Užijte si jedinečnou přírodu a svěží mořský vánek na Shining Sea Bikeway!

Placeholder image.
 

Martha's Vineyard

Martha's Vineyard je největší ostrov na východě Spojených států a oblíbenou letní destinací. Návštěvníci mohou objevovat krásné pláže, historické městečka a přírodní krásy. Na ostrově se konají také různé kulturní akce, jako je třeba filmový festival. Martha's Vineyard je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od ruchu velkoměsta.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz