Palm Springs - 22 míst co vidět

Tipy na nejlepších 22 míst, které musíš určitě navštívit v Palm Springs.

Palm Springs - co musíš vidět

 

Palm Springs Air Museum

Palm Springs Air Museum je největší letectví muzeum v Kalifornii. Nabízí neuvěřitelné množství historických letadel a dalších exponátů, jako jsou uniformy a fotografie. Muzeum se nachází v blízkosti centra Palm Springs, což ho činí ideálním místem pro návštěvu. Vstupné do muzea je přijatelné a vstupné peníze jsou použity na údržbu a rozvoj muzea.

Moorten Garden antrance. Palm Springs, California
 

Moorten Botanical Garden

Moorten Botanical Garden je kouzelným útočištěm v srdci Palm Springs. Tento botanický zahradník a kaktusový arboretum nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na rostliny z celého světa. Zdejší zahrady jsou plné fascinujících druhů kaktusů a sukulentů, které vás okouzlí svými tvary a barvami. Navštivte tento zvláštní kout světa a nechte se unést krásou přírody.

 

Palm Springs Aerial Tramway

Palm Springs Aerial Tramway je nejvyšší rotační tramvaj na světě a přináší vám úžasný výhled na okolní hory a poušť. Vydejte se na vrchol San Jacinto Peak, kde najdete nádherné výhledy a turistické stezky. Zpět dolů se můžete projet tramvají nebo si užít procházku po přírodě. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a turisty, kteří hledají nevšední zážitek v Palm Springs.

 

Palm Springs Visitor Center

Navštivte Centrum návštěvníků Palm Springs a objevte vše, co tento úchvatný městský ráj nabízí. Získejte informace o místních atrakcích, restauracích a aktivitách, které vám pomohou plánovat nezapomenutelnou dovolenou. Dejte si kávu a užijte si atmosféru v tomto přátelském centru.

 

Indian Canyons

Indian Canyons jsou úchvatné kaňony v blízkosti Palm Springs. Tyto kaňony jsou domovem kulturám Cahuilla a Agua Caliente, kteří zde žijí již po staletí. Prozkoumejte krásnou přírodu, která se zde nachází, a poznejte bohatou historii těchto míst. Indian Canyons jsou ideálním místem pro pěší turistiku a pikniky v přírodě.

 

The Living Desert Zoo and Gardens

The Living Desert Zoo a zahrady jsou ideálním místem pro rodinný výlet v Palm Springs. Navštivte tygrů, gepardy, koaly a mnoho dalších zvířat v přirozeném prostředí. Prozkoumejte rozsáhlé zahrady s rostlinami z celého světa a užijte si krásný výhled na okolní hory. Zvířata a příroda jsou zde v harmonii a tvoří nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky.

 

Tahquitz Canyon

Tahquitz Canyon v Palm Springs je klenotem západního pobřeží. Tento nádherný kaňon nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a tajemné skalní útvary. Prozkoumejte místní flóru a faunu na procházce po stezkách a vychutnejte si klid a krásu přírody. Navštivte Tahquitz Falls, kde se můžete osvěžit v příjemném horském potoku. Tahquitz Canyon je skvělým místem pro dovolenou v přírodě.

 

Walk of the Stars Palm Springs

Procházejte se po slavnostní stezce hvězd v Palm Springs a obdivujte jména slavných osobností, které zde byly oceněny. Zahrnuje to herce, režiséry, hudebníky a další. Stezka se nachází v centru města a je ideální pro fotografie a procházky. Připojte se k tisícům turistů, kteří již tuto stezku navštívili a zažili nezapomenutelné zážitky.

 

Robolights

Robolights je neuvěřitelný zážitek pro každého milovníka umění a technologie. Tento neobvyklý park je plný ohromujících světelných instalací, robotů a dalších fantastických výtvorů. Vstupenka stojí pouhých 5 dolarů, což je skvělá cena za takovou podívanou. Navštivte Robolights a nechte se unést do světa fantazie a technologie, který vás jistě nadchne!

 

Wet 'n' Wild Palm Springs

Wet 'n' Wild Palm Springs je ideální místo pro rodinnou zábavu v Palm Springs. Tento vodní park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně tobogánů, bazénů a vodních hřišť. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je zde i nejdelší a nejrychlejší tobogán v Kalifornii. Navštivte Wet 'n' Wild Palm Springs a užijte si den plný zábavy a dobrodružství!

Placeholder image.
 

DeMuth Park

DeMuth Park je ideálním místem pro relaxaci v přírodě v Palm Springs. Park nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, včetně turistiky, cyklistiky a pikniků. K dispozici jsou také hřiště na tenis, basketbal a volejbal, dětské hřiště a psí park. DeMuth Park je skvělou volbou pro rodiny a jednotlivce, kteří hledají klid a odpočinek v krásném prostředí.

 

Sunnylands Center & Gardens

Sunnylands Center & Gardens jsou skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v Palm Springs. Tento krásný park nabízí návštěvníkům úžasnou možnost procházet se mezi kvetoucími zahradami a užívat si klidného prostředí. V Sunnylands si můžete prohlédnout také výstavy, které přinášejí příběhy o historii a kultuře této oblasti. Pro milovníky přírody a historie je toto místo rozhodně nezapomenutelný zážitek.

10bestmedia.com
 

Santa Rosa and San Jacinto Mountains National Monument Visitor Center

Navštivte návštěvnické centrum Národního památníku Santa Rosa a San Jacinto Mountains v Palm Springs. Získejte informace o této úchvatné oblasti, kde se setkávají dvě pohoří. Prozkoumejte přírodu, naučte se o místní historii a užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu. Vstup je zdarma, tak neváhejte a přijďte se podívat!

jogurucdn.com
 

Agua Caliente Indian Canyons

Agua Caliente Indian Canyons jsou krásné kaňony v Palm Springs, kde se můžete projít mezi vysokými skalami a pozorovat divokou přírodu. Tyto kaňony byly po staletí domovem indiánského kmene Agua Caliente. Vstupné umožňuje návštěvníkům prozkoumat kaňony a užít si klidné místo v přírodě. Toto místo je skvělou volbou pro milovníky přírody a turisty, kteří hledají klid a pohodu.

 

Coachella Valley Preserve

Coachella Valley Preserve je úžasným místem pro milovníky přírody. Nachází se v okolí města Palm Springs a nabízí návštěvníkům nádherné pohledy na pouštní krajinu. Můžete zde pozorovat mnoho druhů zvířat a rostlin, které jsou přizpůsobeny životu v extrémních podmínkách. Procházka po stezkách vás zavede k pramenům a oázám, kde si můžete odpočinout a načerpat energii.

Placeholder image.
 

Palm Springs Art Museum Architecture and Design Center

Pokud hledáte inspiraci pro vaše vlastní projekty, navštivte Palm Springs Art Museum Architecture and Design Center. Tento architektonický skvost nabízí neuvěřitelné expozice moderního designu a architektury, které vás nadchnou. Zajímavé jsou také kurzy a workshopy, které jsou zde nabízeny. Určitě se sem vydejte, pokud máte rádi moderní umění a design.

Placeholder image.
 

Palm Springs Historical Society

Palm Springs Historical Society je ideálním místem pro milovníky historie. Toto muzeum nabízí fascinující výstavy a přednášky o historii Palm Springs a okolního regionu. Návštěvníci se mohou dozvědět o životě pionýrů, kteří založili město, a o slavných osobnostech, kteří zde žili a pracovali. Vstupné je přijatelné a vstupné peníze pomáhají udržovat toto důležité kulturní dědictví.

Placeholder image.
 

Sonny Bono Statue

Palm Springs hostí sochu zpěváka a politika Sonnyho Bona. Tento slavný Američan se proslavil jako člen duetu Sonny & Cher a později jako starosta města. Socha se nachází v centru města a připomíná jeho významný přínos pro Palm Springs. Navštivte tuto památku a užijte si kousek historie slavného města v Kalifornii.

 

Elvis Honeymoon Hideaway

Navštivte místo, kde se Elvis Presley a Priscilla Wagnerová ubytovali při své svatební cestě v roce 1967. Tento nádherný dům s bazénem a zahradou se nachází v krásném městě Palm Springs. Prohlédněte si interiér, který byl zachován v původním stylu a užijte si atmosféru, kterou zde zanechal nejslavnější zpěvák 20. století. Určitě neváhejte a zarezervujte si prohlídku tohoto unikátního místa!

 

Cabot's Pueblo Museum

Muzeum Cabot's Pueblo v Palm Springs je fascinující ukázkou tradičního indiánského umění a architektury. Toto muzeum bylo postaveno jedním mužem - Cabotem Yerxou, který se inspiroval původními stavbami indiánských kmenů. Návštěvníci mohou prozkoumat tuto jedinečnou stavbu, která zahrnuje 35 místností, 150 oken a 65 dveří. Muzeum nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky historie a kultury.

 

Ruddy's General Store Museum

Muzeum obchodu Ruddy's General Store v Palm Springs je fascinujícím příkladem obchodu z 30. let minulého století. Interiér obchodu vás vtáhne do minulosti a ukáže vám, jak se dříve nakupovalo. Objevte historické předměty a nástroje, které byly používány pro obchodování v té době. Pro milovníky historie a kultury je to nezapomenutelná zastávka na vaší cestě po Palm Springs.

 

South Lykken Trail

South Lykken Trail v Palm Springs nabízí úchvatné výhledy na pouštní krajinu a okolní hory. Cesta vede po skalnatých úbočích a přináší vám nezapomenutelný zážitek. Trail je vhodný pro turisty všech úrovní zdatnosti, ať už se rozhodnete pro krátkou nebo delší trasu. Nezapomeňte si vzít dostatek vody a ochránit se proti slunci. Navštivte South Lykken Trail a objevte krásy Palm Springs z jiné perspektivy.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz