Halmstad - Image from downtown Halmstad, western Sweden.

Halmstad - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 15 míst, které musíš určitě navštívit v Halmstad.

Halmstad - co musíš vidět

Mjellby Art Museum
 

Mjellby Art Museum

Mjellby Art Museum v Halmstadu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum je domovem mnoha vynikajících uměleckých děl od různých umělců. Procházejte si sbírky moderního umění, které vám nabídnou jedinečný pohled na švédskou kulturu. Mjellby Art Museum je nejlepším místem pro strávení odpoledne v Halmstadu.

Hallands Art Museum
 

Hallands Art Museum

Hallandské umělecké muzeum v Halmstadu nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled na švédskou kulturu a historii. Muzeum je domovem mnoha sbírek, které prezentují umělecká díla od středověku až po současnost. Na výstavách můžete vidět díla švédských i mezinárodních umělců. Nezapomeňte navštívit kavárnu, kde si můžete vychutnat kávu a dorty s výhledem na krásné okolí muzea.

Halmstad Adventure Land
 

Halmstad Adventure Land

Halmstad Adventure Land je ideální místo pro rodinný výlet. Tento park nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie, včetně horských dráh, vodních atrakcí a mnoho dalšího. Užijte si zábavu v parku a vytvořte si nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.

Danska Fall
 

Danska Fall

Danska Fall je překrásný vodopád nacházející se v blízkosti města Halmstad. Tento krásný přírodní úkaz láká turisty z celého světa svým impozantním vodopádem a okolním klidem a tichem. Je to ideální místo pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Navštivte Danska Fall a nechte se okouzlit jeho nádhernou atmosférou!

Placeholder image.
 

Halmstads Konsthall

Halmstads Konsthall je umělecká galerie v centru Halmstadu. Nabízí výstavy moderního umění od místních i mezinárodních umělců. Vstup je zdarma a galerie je otevřena každý den kromě pondělí. Navštivte tuto inspirativní galerii a objevte nové umělecké směry a talenty.

Kvinnohuvud by Pablo Picasso
 

Kvinnohuvud by Pablo Picasso

Kvinnohuvud by Pablo Picasso je jedním z nejvýznamnějších uměleckých děl v Halmstadu. Tato socha zobrazuje portrét ženy a je inspirována kubismem. Nachází se v parku, který je obklopen zelení a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tuto sochu si můžete prohlédnout zdarma a při návštěvě Halmstadu byste ji rozhodně neměli vynechat.

googleusercontent.com
 

Halmstad Stadsbibliotek

Halmstad Stadsbibliotek je moderní knihovna s útulnou atmosférou. Je to ideální místo pro relaxaci a čtení. Knihovna nabízí širokou škálu knih, časopisů a novin v angličtině a švédštině. Navštivte tuto knihovnu a užijte si klidné odpoledne s dobrou knihou.

Halmstads Slott
 

Halmstads Slott

Halmstadský hrad je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve městě Halmstad. Hrad byl postaven v 17. století a sloužil jako obranná pevnost. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí pohled na krásné okolí a historickou architekturu. Navštivte Halmstadský hrad a prohlédněte si jeho impozantní interiér a expozice o historii města.

Vastra Stranden
 

Vastra Stranden

Pláž Vastra Stranden v Halmstadu je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a krásné místo pro odpočinek u moře. Dlouhý písečný pobřeží nabízí nádherný výhled na moře a je obklopeno zelení. Pláž je oblíbená mezi místními i turisty a nabízí mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, procházky a relaxaci na slunci. Nechte se unést krásou tohoto místa a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Halmstadu.

Ostra Strandens Gokartbana
 

Ostra Strandens Gokartbana

Ostra Strandens Gokartbana je skvělým místem pro ty, kteří hledají adrenalinovou zábavu v Halmstadu. Tato dráha nabízí neuvěřitelně rychlou jízdu, která vás rozhodně nezklame. Přijďte si zazávodit s přáteli a užijte si nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte něco výjimečného, určitě neváhejte a navštivte Ostra Strandens Gokartbana.

Tylösand Strand
 

Tylösand Strand

Tylösand Strand je krásná pláž v Halmstadu, Švédsko. Tato písečná pláž se táhne kilometrů dlouho a je ideálním místem pro koupání a opalování. Kromě toho nabízí také mnoho aktivit, jako jsou volejbalové soutěže a triatlonové závody. Pokud hledáte relaxaci a zábavu na pláži, Tylösand Strand je ideálním místem pro vás.

Europa och Tjuren - Fontain
 

Europa och Tjuren - Fontain

Fontána Europa och Tjuren, také známá jako Europe and the Bull, je nejvýraznějším symbolem Halmstadu. Tato fontána zobrazuje mytologický příběh o Evropě a býku, který osvobodil dívku a odnesl ji na svých zádech přes moře. Okolní parkové prostředí a restaurace nabízejí ideální místo k odpočinku a relaxaci. Navštivte tento symbol Halmstadu a prohlédněte si tuto nádhernou fontánu na vlastní oči!

Halmstad Castle
 

Halmstad Castle

Halmstadský hrad je historickou památkou v centru města Halmstad. Byl postaven v 17. století a sloužil jako pevnost a sídlo místní šlechty. Dnes je otevřený pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem. Navštivte hrad a prozkoumejte jeho mnoho zákoutí, včetně věže s výhledem na město a okolní krajinu. Halmstadský hrad je skvělým místem pro poznávání historie a kultury Švédska.

Galgberget
 

Galgberget

Galgberget je kopcem nad městem Halmstad a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Můžete se projít po zalesněných cestách a objevovat historické památky, jako je starý popraviště, které se nachází na vrcholu kopce. Pokud máte rádi turistiku nebo jen chcete strávit odpoledne v přírodě, Galgberget je ideálním místem pro vás.

91:an Karlsson
 

91:an Karlsson

91:an Karlsson je oblíbenou památkou ve švédském městě Halmstad. Tento kultovní komiksový hrdina je známý svou dobrodružnou povahou a vtipnými historkami. V okolí najdete řadu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat švédskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Navštivte Halmstad a nechte se unést do světa 91:an Karlssona!

Mapa

⭐ Vše (15)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Halmstad s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz