Sundsvall - Gargoyles at the tower of  Gustav Adolfs church, Sundsvall, Sweden.

Sundsvall - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 6 míst, které musíš určitě navštívit v Sundsvall.

Sundsvall - co musíš vidět

Kulturmagasinet
 

Kulturmagasinet

Kulturmagasinet v Sundsvallu je největším kulturním centrem ve Švédsku. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako sklad. Dnes zde najdete muzeum, knihovnu, galerii a mnoho dalších kulturních institucí. Navštivte tento jedinečný komplex a objevte bohatou historii a kulturu Sundsvallu.

Stenstan Visitor Center
 

Stenstan Visitor Center

Stenstan Visitor Center je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání Sundsvallu. Získáte zde informace o historii města a místních atrakcích. Navštivte místní muzeum a galerie, nebo si užijte procházku po historickém centru. Sundsvall je také výborným výchozím bodem pro výlety do přírody, kde můžete objevovat krásy švédského venkova. Stenstan Visitor Center se postará o vaše plány a zážitky z cesty.

Klampenborgs Naturreservat
 

Klampenborgs Naturreservat

Klampenborgs Naturreservat je krásné přírodní území nedaleko města Sundsvall. Toto místo nabízí návštěvníkům možnost procházet se po krásné přírodě, relaxovat u jezera nebo pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vychutnejte si klid a harmonii tohoto úžasného místa a užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu.

Restaurang Lorudden
 

Restaurang Lorudden

Restaurace Lorudden v Sundsvallu nabízí tradiční švédskou kuchyni a pohled na malebné jezero. Zkuste jejich specialitu - smažené ryby s bramborovým salátem a domácí tatarskou omáčkou. Díky svému umístění v příjemném prostředí přírody je toto místo ideální pro romantickou večeři nebo rodinný oběd. Vyzkoušejte Lorudden a ochutnejte to nejlepší ze Švédska!

Olof Palmes torg
 

Olof Palmes torg

Olof Palmes torg je krásné náměstí v centru Sundsvallu. Toto místo je ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zde sednout na lavičku a užít si klidné okolí. Náměstí je lemováno stromy a květinami, což dodává tomuto místu příjemnou atmosféru. Pokud hledáte klidné místo v centru města, Olof Palmes torg je tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

Galtstroms bruk

Navštivte Galtstroms bruk a prozkoumejte historii této malebné vesničky. Obdivujte staré budovy a průmyslové stavby, které vás přenesou do minulosti. Procházka podél řeky a vodopádu vás uchvátí svou krásou. Užijte si klid a ticho, které zde panují. Galtstroms bruk je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Mapa

⭐ Vše (6)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Sundsvall s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz