Visby - Visby panorama från klinten

Visby - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 15 míst, které musíš určitě navštívit v Visby.

Visby - co musíš vidět

St. Nicolai Ruin
 

St. Nicolai Ruin

Ruiny kostela sv. Mikuláše jsou jednou z nejnavštěvovanějších památek v městě Visby na švédském ostrově Gotland. Tyto zříceniny nejen poskytují pohled na krásné středověké zdi a oblouky, ale také z něj nabízejí úchvatný výhled na okolní krajinu. Přijďte a prožijte nezapomenutelný zážitek při procházce těmito historickými ruinami.

Gallows on Gotland (near Visby), Sweden.
 

Galgberget, Visby

Galgberget je kopec v centru Visby, který nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Tento historický kopec byl v minulosti místem poprav a dnes je oblíbeným místem pro procházky a pikniky. Navštivte Galgberget a užijte si klidnou atmosféru a nádherný výhled na krásné město Visby.

S:ta Karin ruin
 

S:ta Karin ruin

Návštěva ruin kostela sv. Kateřiny v městě Visby je nezapomenutelným zážitkem. Tento kostel byl postaven ve 13. století a zůstal nedokončený. Dnes z něj zbyly jen zříceniny, které jsou důkazem historie a kultury Gotlandu. Kostel se nachází v blízkosti městských hradeb a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto památku a prožijte jedinečnou atmosféru středověku.

Sweden, Island of Gotland, Visby. Detail from Viking carved rune stones in the Historical Museum of Gotland
 

Gotland Museum

Gotlandské muzeum je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí na Gotlandu. Nachází se v historickém centru města Visby a nabízí návštěvníkům poutavý pohled na historii a kulturu ostrova. Expozice zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a mnoho dalších zajímavostí. Prozkoumejte tuto fascinující část švédské historie a objevte tajemství Gotlandu v Gotlandském muzeu.

DBW's Botanical Garden
 

DBW's Botanical Garden

Navštivte nádhernou botanickou zahradu DBW v městě Visby. Tato zahrada nabízí nejen krásné rostliny, ale také klidnou atmosféru a úžasný výhled na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k odpočinku a procházkám. Vstupné je zdarma, takže si určitě nechte tuto návštěvu ujít!

Almedalen
 

Almedalen

Almedalen je největší park ve švédském městě Visby na ostrově Gotland. Park je každoročně v červenci vyhlášeným místem pro politické debaty a setkání. Kromě toho nabízí návštěvníkům krásné procházky kolem rybníků, zahrady s květinami a stromy a množství restaurací a kaváren. V létě se zde konají také koncerty a kulturní akce. Almedalen je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě.

Österport
 

Österport

Österport je brána, která se nachází v centru města Visby na ostrově Gotland. Tato historická brána byla postavena v 13. století a je jednou z nejstarších brán v celé Evropě. Procházejte touto bránou a objevte krásy Visby. Nezapomeňte si vzít fotoaparát, abyste si mohli zachytit nezapomenutelné okamžiky z vaší cesty do této historické destinace.

Södra hällarna
 

Södra hällarna

Södra hällarna jsou starověké kamenné zdi, které se nacházejí na okraji města Visby na Gotlandu. Tyto zdi jsou pozůstatkem středověkého opevnění města a nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Prozkoumejte tuto historickou památku a prožijte pocit, jakoby jste se vrátili v čase. Södra hällarna jsou skvělým místem pro procházku a piknik v přírodě.

Norderport
 

Norderport

Norderport je historickou bránou do města Visby na švédském ostrově Gotland. Tato impozantní kamenná brána byla postavena v 13. století a sloužila jako hlavní vstup do města. Dnes tuto bránu můžete navštívit a prozkoumat historické výstavy a artefakty, které zde byly umístěny. Z Norderportu se také nabízí krásný výhled na město Visby a okolní krajinu.

Botaniska Trädgården
 

Botaniska Trädgården

Botanická zahrada Botaniska Trädgården v městě Visby na ostrově Gotland je ideálním místem pro relaxaci a procházku mezi květinami a stromy. Zahrada nabízí nádherné rostliny a květiny z celého světa. Užijte si klidnou atmosféru a obdivujte krásu přírody. Vstup do zahrady je zdarma, takže se určitě zastavte a prozkoumejte tuto krásnou oázu v centru Visby.

Hogklint Naturreservat
 

Hogklint Naturreservat

Hogklint Naturreservat je nádherné přírodní území v blízkosti města Visby. Toto útočiště divoké přírody nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na pobřeží Baltského moře a okolní krajinnou oblast. Vychutnejte si procházku po zdech, které obklopují toto území a objevte krásu švédské přírody. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, abyste zachytili ty nejkrásnější momenty!

Visby Town Wall
 

Visby Town Wall

Hradby města Visby jsou jednou z nejlépe zachovaných středověkých hradeb na světě. Tyto hradby byly postaveny v 13. století a dodnes jsou symbolem města. Procházejte se po hradbách a užijte si nádherný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte také Visby muzeum, kde se dozvíte více o historii tohoto fascinujícího místa.

Kneippbyn
 

Kneippbyn

Kneippbyn je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří hledají zábavu a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho atrakcí, včetně vodních skluzavek, horských dráh a bazénů. Kromě toho si můžete užít nádhernou přírodu a procházky po lese. Kneippbyn je nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu a bude zaručeně jedním z nejlepších míst, které navštívíte během svého pobytu na Gotlandu.

Stora torget
 

Stora torget

Stora torget je největší náměstí ve Visby, hlavním městě Gotlandu. Toto historické náměstí je obklopeno malebnými domky a nabízí mnoho restaurací a obchodů. Každý rok se zde koná tradiční trh s potravinami a řemeslnými výrobky. Stora torget je ideálním místem pro procházku a ochutnání místní kuchyně. Navštivte toto náměstí a ochutnejte atmosféru středověkého města Visby.

East Graves
 

East Graves

Východní hroby jsou pozůstatkem středověkého hřbitova v městě Visby na švédském ostrově Gotland. Tyto hrobky jsou jedinečným příkladem gotického stavebnictví a nabízejí návštěvníkům fascinující pohled na minulost. Prozkoumejte tuto historickou památku a objevte tajemství, která se v ní skrývají. Navštivte Východní hroby a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Mapa

⭐ Vše (15)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Visby s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz