Sfax - Kasbah of Sfax

Sfax - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 6 míst, které musíš určitě navštívit v Sfax.

Sfax - co musíš vidět

Kasbah of Sfax
 

Kasbah of Sfax

Kasbah of Sfax je historická pevnost v tuniském městě Sfax. Pevnost pochází z 9. století a dnes je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v této oblasti. Procházejte úzkými uličkami a obdivujte architekturu, která odráží bohatou historii Sfaxu. Navštivte muzeum, které se nachází uvnitř pevnosti a dozvíte se více o historii tohoto fascinujícího místa.

Artanit
 

Artanit

Artanit je malebná vesnice v Sfaxu, která láká návštěvníky svým klidným a přátelským prostředím. Procházejte se úzkými uličkami obklopenými bílými domy a užívejte si pohled na okolní krajinu. Navštivte místní trh a ochutnejte místní speciality. Z Artanitu se snadno dostanete do okolních měst a objevíte další klenoty Sfaxu.

Placeholder image.
 

Assallemi Mosque

Assallemi Mosque je krásná mešita v tuniském městě Sfax. Její bílá fasáda s modrými detaily se vynořuje z okolní zástavby a přitahuje pozornost návštěvníků. Uvnitř mešity najdete nádhernou výzdobu a klidnou atmosféru. Navštivte Assallemi Mosque a prohlédněte si jednu z nejkrásnějších mešit v Tunisku!

Placeholder image.
 

Grande Mosquee

Velká mešita v Sfaxu je jednou z nejvýznamnějších náboženských památek v Tunisku. Tato impozantní stavba s bílou fasádou a modrými detaily je známá svými mohutnými oblouky a elegantními minarety. Navštivte tuto historickou stavbu a užijte si klid a pohodu, kterou zde najdete. Velká mešita je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Sfaxu.

Placeholder image.
 

Isole Kerkennah

Oblast Isole Kerkennah, nacházející se nedaleko města Sfax, je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Tento archipelag se skládá ze dvou hlavních ostrovů a několika menších ostrůvků, na nichž můžete objevovat nádherné pláže a úchvatné scenérie. Kromě toho zde najdete i tradiční rybářské vesnice a můžete ochutnat místní speciality. Užijte si odpočinkovou dovolenou na Isole Kerkennah!

Placeholder image.
 

Musee archeologique - Hotel de ville (City Hall)

Místní muzeum archeologie v Hotelu de Ville v Sfaxu přináší návštěvníkům fascinující pohled na historii a kulturu města. Vystavené předměty zahrnují artefakty z římského období a ukázky islámského umění. Muzeum se nachází v centru města, poblíž dalších turistických atrakcí.

Mapa

⭐ Vše (6)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Sfax s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz