Prodloužený víkend Aberdeen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Aberdeen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Aberdeen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Aberdeen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Aberdeen Maritime Museum, Duthie Park, Johnston Gardens a mnoho dalších. Aberdeen se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Aberdeen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (ABZ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aberdeen - 24 míst co vidět .

 •  

  Aberdeen Maritime Museum

  Aberdeen Maritime Museum je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kdo se zajímají o historii mořeplavby a rybolovu. Nachází se v centru Aberdeenu a nabízí návštěvníkům pohled na fascinující sbírku lodí, modelů a artefaktů. Muzeum také připomíná oběti rybolovu na severovýchodě Skotska a nabízí zábavné a interaktivní zážitky pro celou rodinu.

 •  

  Duthie Park

  Duthie Park je krásným místem pro relaxaci v centru Aberdeenu. Park nabízí rozsáhlou zeleň, květinové záhony a jezírko plné ryb. Pro děti je zde k dispozici velké hřiště a minigolf. Vstup do parku je zdarma a park je otevřen po celý rok. Navštivte Duthie Park a užijte si klidnou chvíli v přírodě uprostřed města.

 •  

  Johnston Gardens

  Johnstonovy zahrady jsou krásným a klidným útočištěm v srdci Aberdeenu. Tento malý park nabízí krásné květinové záhony, jezírko a vodopád, které okouzlují návštěvníky všech věkových kategorií. Pro milovníky květin je to ideální místo, kde mohou obdivovat krásné rostliny a užít si klidné odpoledne v přírodě.

 •  

  Provost Skene's House

  Dům Provosta Skeneho je historickou památkou ve městě Aberdeen. Tento elegantní dům z 16. století je pojmenován po Andrewu Skeneovi, bývalém provostovi města. Dnes slouží jako muzeum, které nabízí fascinující pohled na život v Aberdeenu v minulých staletích. Navštivte tento dům a prozkoumejte jeho bohatou historii a kulturu, kterou nabízí Aberdeenu.

 •  

  William Wallace Statue

  Navštivte sochu skotského národního hrdiny Williama Wallace v Aberdeenu. Tato impozantní bronzová socha v životní velikosti připomíná významnou historickou postavu, která vedla skotský lid v boji za nezávislost. Nachází se v krásném parku a je oblíbenou turistickou atrakcí. Užijte si pohled na okolní krajinu a prohlédněte si detaily sochy, která je velmi realistická a působivá.

Počasí Aberdeen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Aberdeen

K cestě do destinace Aberdeen lze využít 1 letiště.

Aberdeen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz