Město Agen Francie

Prodloužený víkend Agen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Agen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Agen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Agen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Agen Cathedral, Villascopia, Walibi Sud-Ouest a mnoho dalších. Agen se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Agen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (AGF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Agen - 10 míst co vidět .

 • Agen Cathedral
   

  Agen Cathedral

  Katedrála v Agen patří mezi nejvýznamnější památky města. Stavba pochází z 11. století a je příkladem gotické architektury. Uvnitř katedrály se nachází mnoho uměleckých děl, jako např. vitráže a sochy. Pro milovníky historie a architektury je návštěva této katedrály nezapomenutelným zážitkem. Navštivte Agen a nechte se okouzlit tímto historickým klenotem.

 • Villascopia
   

  Villascopia

  Villascopia je nejlepší místo pro milovníky historie. Tento archeologický park se nachází v Agen a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat antickou římskou civilizaci. Procházejte se po ruinách a poznejte historii této oblasti. Vstupné je velmi příznivé a celá rodina si zde užije celodenní zábavu. Navštivte Villascopii a prožijte nezapomenutelný zážitek v historickém prostředí.

 • Walibi Sud-Ouest
   

  Walibi Sud-Ouest

  Walibi Sud-Ouest je skvělou volbou pro rodinný výlet plný zábavy a adrenalinu. Tento park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských drah, vodních atrakcí a zábavných her. Pro ty, kteří se chtějí uklidnit, jsou k dispozici klidné zóny a restaurace. Navštivte Walibi Sud-Ouest a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy!

 • Musee des Beaux-Arts d'Agen
   

  Musee des Beaux-Arts d'Agen

  Musee des Beaux-Arts d'Agen je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města Agen a nabízí návštěvníkům širokou škálu uměleckých děl, včetně obrazů, soch a dalších artefaktů. Vstupné do muzea je velmi přijatelné a návštěva určitě stojí za to. Nechte se unést krásou umění v tomto úžasném muzeu v Agen.

 • Eglise Saint Hilaire
   

  Eglise Saint Hilaire

  Eglise Saint Hilaire je krásný kostel v historickém centru města Agen. Tento kostel je ukázkou nádherné gotické architektury a nabízí výjimečný pohled na město. Interiér je plný historických artefaktů a uměleckých děl, které stojí za prohlídku. Navštivte Eglise Saint Hilaire a prozkoumejte historii tohoto krásného města v jihozápadní Francii.

Počasí Agen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Agen

K cestě do destinace Agen lze využít 1 letiště.

Agen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz