Ajaccio - Ajaccio France, la place du Maréchal-Joffre (ou des Palmiers) et sa statue de marbre blanc de Napoléon Bonaparte Premier consul (œuvre de Maglioli).

Prodloužený víkend Ajaccio

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ajaccio? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ajaccio

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ajaccio na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Fesch Museum, Cathedral Santa Maria Assunta, Citadelle d'Ajaccio a mnoho dalších. Ajaccio se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ajaccio je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (AJA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ajaccio - 16 míst co vidět .

 • In the Palias Fesch (Ajaccio, Corsica) one can find a museum of fine arts (Musee Fesch) and a library.
   

  Fesch Museum

  Feschovo muzeum je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru Ajaccia a nabízí největší sbírku italského umění v celé Francii. V muzeu najdete díla od slavných umělců, jako jsou Botticelli, Tizian nebo Michelangelo. Pokud hledáte kulturní zážitek během vaší návštěvy Korsiky, neváhejte a navštivte Feschovo muzeum.

 • Kathedraal van Ajaccio - kapel van de Madonna van Pianto
   

  Cathedral Santa Maria Assunta

  Katedrála Santa Maria Assunta v Ajacciu je jednou z nejvýznamnějších památek Korsiky. Tato katedrála je známá svými nádhernými freskami a sochami. Stavba katedrály začala v 16. století a dokončena byla až v 19. století. Vstup do katedrály je zdarma, ale návštěvníci by měli respektovat klid a pietu tohoto posvátného místa.

 • Citadelle d'Ajaccio
   

  Citadelle d'Ajaccio

  Citadela d'Ajaccio je impozantní pevnost, která se tyčí nad městem a nabízí nádherný výhled na Korsiku. Tato historická budova byla postavena v 16. století a sloužila jako obrana proti nepřátelům. Dnes se zde nachází muzeum, které představuje bohatou historii Korsiky. Přijďte si prohlédnout tuto nádhernou stavbu a objevte tajemství této krásné oblasti!

 • The Bonaparte House
   

  The Bonaparte House

  Dům Bonaparte v Ajacciu byl domovem rodiny Napoleona Bonaparta. Tento historický dům nyní slouží jako muzeum, které ukazuje život a dědictví této legendární rodiny. Navštivte tento dům a prohlédněte si sbírky, které zahrnují osobní předměty a fotografie, aby jste získali lepší představu o této významné rodině.

 • Chapelle impériale - Cappella imperiale
   

  Chapelle impériale - Cappella imperiale

  Navštivte krásnou Chapelle impériale - Cappella imperiale v Ajacciu, která byla postavena na počest Napoleonova otce. Tato kaple je plná historie a krásného umění, včetně nádherných freskových maleb a soch. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci a meditaci, Chapelle impériale - Cappella imperiale je pro vás tou správnou volbou. Užijte si nádherný výhled na město a okolní krajinu z této úchvatné kaple.

Počasí Ajaccio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ajaccio

K cestě do destinace Ajaccio lze využít 1 letiště.

Ajaccio - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz