Al Hoceima - Mountains of Morocco, Al Hoceima

Prodloužený víkend Al Hoceima

Plánujete prodloužený víkend do destinace Al Hoceima? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Al Hoceima

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Al Hoceima na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Plage Sfiha, Plage Isri, Al Hoceima National Park a mnoho dalších. Al Hoceima se nachází ve státě Maroko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Al Hoceima je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (AHU)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Hoceima - 9 míst co vidět .

 • Plage Sfiha
   

  Plage Sfiha

  Plage Sfiha je krásná pláž s jemným pískem a průzračnou vodou v městě Al Hoceima. Tento skvělý kousek pobřeží nabízí ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Kromě koupání a opalování si můžete užít také vodní sporty nebo procházky podél pláže. Navštivte Plage Sfiha a užijte si nezapomenutelný pobyt v Maroku!

 • Plage Isri
   

  Plage Isri

  Plage Isri je krásná pláž nacházející se v městě Al Hoceima. Toto místo je ideálním místem pro relaxaci a koupání v čisté vodě Středozemního moře. Pláž je oblíbená nejen u místních, ale také u turistů, kteří sem přijíždějí za krásným výhledem na okolní hory a příjemnou atmosférou. Užijte si slunce, pohodu a klid na této nádherné pláži!

 • Al Hoceima National Park
   

  Al Hoceima National Park

  Národní park Al Hoceima je skvělým místem pro milovníky přírody a turistiku. Nachází se v blízkosti města Al Hoceima v severním Maroku a nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře. Park je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů ptáků. Prozkoumejte krásu tohoto parku na pěších túrách nebo si užijte piknik s rodinou a přáteli.

 • Al Hoceima
   

  Al Hoceima

  Al Hoceima je malebné město ležící na pobřeží Středozemního moře v severním Maroku. Jeho pláže a tyrkysová voda lákají návštěvníky z celého světa. Můžete se projít po promenádě, navštívit tradiční trhy nebo ochutnat místní kulinářské speciality. Al Hoceima je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě a autentické atmosféře Maroka.

 • Corniche Morro Viejo
   

  Corniche Morro Viejo

  Corniche Morro Viejo je nádherná pobřežní promenáda v marockém Al Hoceima. Procházka podél moře nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Kromě toho si zde můžete užít místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací. Pokud hledáte klid a relaxaci, je Corniche Morro Viejo tou správnou volbou pro vás.

Počasí Al Hoceima

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Al Hoceima

K cestě do destinace Al Hoceima lze využít 1 letiště.

Al Hoceima - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 26 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz