Al Hoceima průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Al Hoceima

MarokoMaroko

Co vidět

 

Plage Sfiha

Plage Sfiha je krásná pláž s jemným pískem a průzračnou vodou v městě Al Hoceima. Tento skvělý kousek pobřeží nabízí ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Kromě koupání a opalování si můžete užít také vodní sporty nebo procházky podél pláže. Navštivte Plage Sfiha a užijte si nezapomenutelný pobyt v Maroku!

Placeholder image.
 

Plage Isri

Plage Isri je krásná pláž nacházející se v městě Al Hoceima. Toto místo je ideálním místem pro relaxaci a koupání v čisté vodě Středozemního moře. Pláž je oblíbená nejen u místních, ale také u turistů, kteří sem přijíždějí za krásným výhledem na okolní hory a příjemnou atmosférou. Užijte si slunce, pohodu a klid na této nádherné pláži!

Placeholder image.
 

Al Hoceima National Park

Národní park Al Hoceima je skvělým místem pro milovníky přírody a turistiku. Nachází se v blízkosti města Al Hoceima v severním Maroku a nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře. Park je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů ptáků. Prozkoumejte krásu tohoto parku na pěších túrách nebo si užijte piknik s rodinou a přáteli.

Placeholder image.
 

Al Hoceima

Al Hoceima je malebné město ležící na pobřeží Středozemního moře v severním Maroku. Jeho pláže a tyrkysová voda lákají návštěvníky z celého světa. Můžete se projít po promenádě, navštívit tradiční trhy nebo ochutnat místní kulinářské speciality. Al Hoceima je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě a autentické atmosféře Maroka.

Placeholder image.
 

Corniche Morro Viejo

Corniche Morro Viejo je nádherná pobřežní promenáda v marockém Al Hoceima. Procházka podél moře nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Kromě toho si zde můžete užít místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací. Pokud hledáte klid a relaxaci, je Corniche Morro Viejo tou správnou volbou pro vás.

Placeholder image.
 

Mohamed VI Square

Nádherné náměstí Mohameda VI. se nachází v srdci města Al Hoceima. Toto náměstí je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci, kde můžete pozorovat místní život. Navštivte místní kavárny a ochutnejte tradiční marocké pokrmy. Náměstí je také domovem mnoha kulturních akcí a festivalů, které vás zaručeně nadchnou.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Malta - zátoka
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
🤘 Multi-city
🎉 1 830 Kč
Havana
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz