Tanger

Tanger průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Tanger

Tanger nebo Tangier je město v severním Maroku u Gibraltarského průlivu. Po Casablance jde o druhý nejvýznamnější přístav. Tanger je hlavním městem regionu Tanger-Tetouan.

MarokoMaroko

Co vidět

Placeholder image.
 

Hercules Caves

Herculesovy jeskyně jsou fascinujícím místem, které byste neměli při návštěvě Tangeru minout. Legenda praví, že zde zastavil hrdina Héraklés, aby si odpočinul po svých dobrodružstvích. Nyní jsou jeskyně přístupné turistům a nabízejí úchvatné pohledy na mořské útesy a záliv. Vstupné je velmi přijatelné a stojí za to si toto místo prohlédnout.

Grand Socco (April 9 1947 Square), New City, Tangier, Morocco, North Africa, Africa
 

Grand Socco

Grand Socco je nádherné náměstí v centru Tangeru, které je plné místního života a atmosféry. Obklopeno kavárnami a obchody, nabízí návštěvníkům skvělou příležitost ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry. Večer se náměstí promění v živoucí místo, kde se mísí místní obyvatelé a turisté. Navštivte Grand Socco a zažijte kouzlo marockého města Tangeru.

 

Tangier American Legation Museum

Tangier American Legation Museum je fascinujícím příkladem americké historie v Maroku. Nachází se v historické části města a je to nejstarší americká zahraniční budova. Muzeum představuje významné místo, kde se odehrávala diplomatická a kulturní setkání. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout historické artefakty a dokumenty, které poskytují pohled do minulosti Maroka a USA.

 

Kasbah Museum

Kasbah Museum je skvělým místem pro milovníky historie a kultury. Nachází se v historické čtvrti Tangeru a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti Maroka. Muzeum je umístěno v budově z 17. století a vystavuje artefakty a umělecká díla z různých období. Prozkoumejte krásné zahrady a užijte si nádherný výhled na město. Určitě nevynechejte toto fascinující místo při návštěvě Tangeru.

 

Medina of Tangier

Medina of Tangier je starobylé město plné historie, kde se setkávají africké a evropské vlivy. Procházejte se úzkými uličkami, které vás zavedou do tajemných zákoutí a na malebná náměstí. Užijte si atmosféru tradičního marockého trhu a ochutnejte místní speciality. Navštivte kasbah a užijte si panoramatický výhled na město a přístav. Medina of Tangier je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Maroka.

Placeholder image.
 

Mendoubia Garden

Mendoubia Garden je krásný park v centru Tangeru. Zahrnuje rozlehlé zelené plochy, květinové záhony a několik fontán. Tento klidný a relaxační prostor je ideální pro pikniky a procházky. Navštivte Mendoubia Garden a užijte si odpočinkovou atmosféru, kterou park nabízí.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz