Tanger

Letenky do Tanger

Hledáte levné letenky do destinace Tanger? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tanger

Tanger leží ve státě Maroko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tanger navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (TNG)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tanger.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ibn Batouta Airport se nachází 8 km od centra města Tanger.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tanger od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tanger je letiště Ibn Batouta Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ibn Batouta Airport (TNG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tanger je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tanger

K cestě do destinace Tanger lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tanger - 19 míst co vidět .

 • Hercules Caves
   

  Hercules Caves

  Herculesovy jeskyně jsou fascinujícím místem, které byste neměli při návštěvě Tangeru minout. Legenda praví, že zde zastavil hrdina Héraklés, aby si odpočinul po svých dobrodružstvích. Nyní jsou jeskyně přístupné turistům a nabízejí úchvatné pohledy na mořské útesy a záliv. Vstupné je velmi přijatelné a stojí za to si toto místo prohlédnout.

 • Grand Socco (April 9 1947 Square), New City, Tangier, Morocco, North Africa, Africa
   

  Grand Socco

  Grand Socco je nádherné náměstí v centru Tangeru, které je plné místního života a atmosféry. Obklopeno kavárnami a obchody, nabízí návštěvníkům skvělou příležitost ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry. Večer se náměstí promění v živoucí místo, kde se mísí místní obyvatelé a turisté. Navštivte Grand Socco a zažijte kouzlo marockého města Tangeru.

 • Tangier American Legation Museum
   

  Tangier American Legation Museum

  Tangier American Legation Museum je fascinujícím příkladem americké historie v Maroku. Nachází se v historické části města a je to nejstarší americká zahraniční budova. Muzeum představuje významné místo, kde se odehrávala diplomatická a kulturní setkání. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout historické artefakty a dokumenty, které poskytují pohled do minulosti Maroka a USA.

 • Kasbah Museum
   

  Kasbah Museum

  Kasbah Museum je skvělým místem pro milovníky historie a kultury. Nachází se v historické čtvrti Tangeru a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti Maroka. Muzeum je umístěno v budově z 17. století a vystavuje artefakty a umělecká díla z různých období. Prozkoumejte krásné zahrady a užijte si nádherný výhled na město. Určitě nevynechejte toto fascinující místo při návštěvě Tangeru.

 • Medina of Tangier
   

  Medina of Tangier

  Medina of Tangier je starobylé město plné historie, kde se setkávají africké a evropské vlivy. Procházejte se úzkými uličkami, které vás zavedou do tajemných zákoutí a na malebná náměstí. Užijte si atmosféru tradičního marockého trhu a ochutnejte místní speciality. Navštivte kasbah a užijte si panoramatický výhled na město a přístav. Medina of Tangier je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka Maroka.

Počasí Tanger

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tanger

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz