Londýn

Letenky do Londýna

Hledáte levné letenky do Londýna? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zpáteční
Jednosměrná
Odkud:
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Londýn

Město je primárně obsluhováno 6 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Londýn navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Londýna přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené království
Památky
Architektura
Noční život
Fotbal

Stručně a jasně

Stát

Spojené království

Letiště

6 letiště (LTN,LGW,LCY,SEN,LHR,STN)

Co vidět v Londýnu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst 8 míst, co vidět v Londýnu nebo rovnou prohlídnout 8 míst, co vidět v Londýnu .

 

Tower Bridge

Zvedací most na řece Temži je jedním ze symbolů Londýna. Tower Bridge byl slavnostně otevřen dne 30. června 1894. Most se nachází hned vedle pevnosti Tower, díky které také získal tento most svůj název.

 

Buckingham Palace

Palác slouží jako sídlo britské královské rodiny. Palác byl postaven v 17. století pro vévodu z Buckinghamu. Každý druhý den se zde konají výměny stráží. Pokud je královna doma, je nad palácem vyvěšená britská vlajka.

 

Big Ben

Nejslavnější hodiny na světě jsou součástí Westminsterského paláce u řeky Temže. Big Ben byl postaven v roce 1859 a od roku 2012 se Big Ben přejmenoval na Elizabeth Tower, na počest 60-ti leté vlády královny Alžběty.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
Zpátečka
688 Kč
Madrid
Výhled na moře na Ibize
Pohled na Barcelonu
Multi-city
1 762 Kč
Pohled na Athény
Zpátečka
550 Kč
Pescara
Milán
Multi-city
982 Kč
Iraklio
Dovolená
10 990 Kč
Menorca
Zpátečka
1 350 Kč

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz