Nice

Letenky do Nice

Hledáte levné letenky do Nice? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Nice

Zaleťte si levně do Nice. Zpátečky do Nice pořídíte nejlevněji z Vídně či okolních letišť. Z Prahy tak můžete s přestupem, případně s leteckou společností ČSA. Levné letenky z Vídně pořídíte od 860 Kč, z Prahy pak od 2 500 Kč. Využijte vyhledávač letenek, který Vám umožní hledat termíny s nejlevnější cenou. 

Optimální doba na zakoupení letenky do Nice je na letní sezónu cca 180 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Nice lze letět celoročně, nejpříznivější teploty jsou od dubna do listopadu.

Evropa
FrancieFrancie
☕ Kavárny
📜 Historie
🌊 Moře
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (NCE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Nice.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Nice-Cote d'Azur Airport se nachází 7 km od centra města Nice.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Nice od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Nice je letiště Nice-Cote d'Azur Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Nice-Cote d'Azur Airport (NCE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Nice je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Nice

Podívejte se jak se dostat z letiště Nice do centra města. Odlety a přílety na letiště Nice Côte d'Azur Airport naleznete na oficiálních stránkách letiště.

Doprava z/na letiště Nice NCE

 • Tramvaj (2)

  Jezdí každých 10 minut na zastávku Durandy.


  ~ 30 min
  2 €
 • Taxi

  Využijte aplikaci Uber.


  ~ 20 min
  18 €
  Rezervace online

Co vidět v Nice

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Nice .

 • Anglická promenáda
   

  Anglická promenáda

  7 km dlouhá promenáda podél pobřeží vede od letiště v Nice až ke starému městu. Promenádu lemují luxusní hotely, restaurace a známý Palais de la Méditerranée postavený ve stylu art déco. Na přilehlé pláži se střetátají místní i turisté. Lze si zaplavat, relaxovat nebo sledovat přistávající letadla.

 • Květinový trh Cours Saleya
   

  Květinový trh Cours Saleya

  Místní květinový trh v centru města. Trh je tradicí od roku 1897 a stánky zde najdete každý den od 6 hodin ráno. Kromě květin zde najdete i ovoce, zeleninu a drobné jídlo.

 • Colline du Château
   

  Colline du Château

  Colline du Château neboli Zámecký vrch leží mezi městem a přístavem. Původně zde stál středověký hrad, který byl zničen Ludvíkem XIV. Součástí je krásný park s umělým vodopádem, kde si můžete odpočinout a kochat se výhledy na město, moře a přístav.

 • Le Musée Matisse
   

  Le Musée Matisse

  Muzeum na počet jednoho z nejslavnějších francouzských umělců Henriho Matisse, kde najdete sbírku všech jeho děl. Matisse žil v Nice téměř 40 let. Byl pochován na hřbitově Monastère Notre Dame de Cimiez, poblíž muzea.

 • Cathedrale Sainte-Reparate
   

  Cathedrale Sainte-Reparate

  Katedrála Cathedrale Sainte-Reparate se nachází v samém srdci Vieux Nice (staré město). Katedrála byla postavena v barokním architektonickém stylu v roce 1699. Je pojmenována po patronce města Nice.

Počasí v Nice

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Nice

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz