Dubaj z výšky

Letenky do Dubaje

Hledáte levné letenky do Dubaje? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dubaj

Vyražte do velkolepého města v Perském zálivu za mořem a moderní architekturou. Zpáteční letenky do Dubaje pořídíte se Smartwings, FlyDubai nebo Emirates. S přestupem se sem dostanete s Turkish Airlines nebo Pegasus Airlines. Z Vídně sem pak levně létá nízkonákladovka WizzAir. 

Asie
Spojené arabské emirátySpojené arabské emiráty
🏜️ Pouště
👀 Památky
🏛️ Architektura
🏺 Museum
🌊 Moře

Stručně a jasně

Stát
Spojené arabské emiráty
Letiště
3 letiště (DXB,DWC,SHJ)
Časový posun
+2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dubaj.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dubai International Airport se nachází 11 km od centra města Dubaj.

Letiště Al Maktoum International Airport se nachází 36 km od centra města Dubaj.

Letiště Sharjah International Airport se nachází 28 km od centra města Dubaj.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dubaj od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dubaj jsou a letiště Dubai International Airport. a letiště Al Maktoum International Airport. letiště Sharjah International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Dubai International Airport (DXB).a Al Maktoum International Airport (DWC). Sharjah International Airport (SHJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dubaj je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dubaj

Z letiště Dubai International Airport (DXB) se dopravíte taxíky (Uber, Careem nebo Dubai taxi) kolem 70 - 160 AED, na přepočet tedy cca 400 - 700 Kč. Metrem se dostanete pohodlně červenou linkou do 20 minut k Burj Khalifa či Marině, cena jízdenky se pak pohybuje od 3 - 8 AED, cca tedy 24 - 56 Kč, podle tarifu a zvolené trasy. Ceník dubajského metra naleznete na oficiálních stránkách: METRO

Co vidět v Dubaji

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 31 míst, co vidět v Dubaji .

 • Burj Khalifa
   

  Burj Khalifa

  Burj Khalifa je nejvyšší budovou světa. Je vysoká 828 m a má 189 pater. Je srdcem a duší Dubaje. Mrakodrap Burj Khalifa najdete v blízkosti nákupního centra Dubai Mall, otevřen byl v roce 2010 a stala se jednou z nejznámějších památek města. Budova má elegantní a moderní design s elegantním exteriérem ze skla a oceli, který odráží okolní město. Burj Khalifa nabízí různé vybavení, včetně luxusních apartmánů, firemních kanceláří, hotelových pokojů a špičkových restaurací a kaváren. Součástí budovy je také několik vyhlídkových plošin, včetně slavné vyhlídkové plošiny „At the Top“, která nabízí úchvatný výhled na Dubaj a okolní poušť.

 • Burj al Arab
   

  Burj al Arab

  Burj Al Arab se nachází poblíž pláže Jumeirah, na soukromém ostrově. Nabízí apartmá s výhledem na moře, 8 luxusních restaurací a wellness s kompletními službami. Tvarem připomíná plachetnici. Je to jedna z nejznámějších budov v Dubaji a hotel sídlící v Burj Al Arab je považován za jeden z nejluxusnějších hotelů na světě.

 • Dubai Mall
   

  Dubai Mall

  Nákupní středisko s luxusními obchody a kavárnami. Jedná se o a druhé největší nákupní centrum na světě podle celkové plochy. Dubai Mall najdeme hned vedle mrakodrapu Burj Khalifa. Před obchodním centrem je fontána s vodotrysky (atrakci si nenechte ujít). V nákupním středisku najdeme také obří akvárium a Ski Dubai, kde si můžete zalyžovat.

 • Dubai Frame
   

  Dubai Frame

  Dubai Frame je moderní stavba od architekta Fernanda Donise, která se nachází v parku Zabeel Park,. Stavba se skládá ze dvou 150 metrů vysokých věží, které jsou spojeny dlouhou základnou. Kromě rozhledny tu najdeme i galerii.

 • Ski Dubai
   

  Ski Dubai

  Lyžařské centrum Ski Dubai se nachází v Dubai Mall a patří k jedněm ze zážitků v Dubaji. Můžete si za vysoký poplatek vypůjčit lyže a zalyžovat si pomyslně v poušti.

Počasí v Dubaji

Kdy jet do Dubaje?

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dubaj

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz