New York - pohled

Letenky do New Yorku

Hledáte levné letenky do New Yorku? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

New York

New York leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno 3 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete New York navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do New Yorku přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy
🏛️ Architektura
📜 Historie
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
3 letiště (EWR,JFK,LGA)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace New York.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Newark Liberty International Airport se nachází 14 km od centra města New York.

Letiště John F Kennedy International Airport se nachází 21 km od centra města New York.

Letiště La Guardia Airport se nachází 13 km od centra města New York.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace New York od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města New York jsou a letiště Newark Liberty International Airport. a letiště John F Kennedy International Airport. letiště La Guardia AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Newark Liberty International Airport (EWR).a John F Kennedy International Airport (JFK). La Guardia Airport (LGA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci New York je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci New York

K cestě do destinace New York lze využít 3 letiště.

Co vidět v New Yorku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 51 míst, co vidět v New Yorku .

 • Empire State Building
   

  Empire State Building

  Jeden z nejikoničtějších mrakodrapů na světě, Empire State Building, se tyčí v srdci Manhattanu a definuje panorámu New Yorku. Postaven v roce 1931, tento art deco majestát nabízí nejen historický vhled do architektonického dědictví města, ale také nádherný výhled na městský horizont z jeho vyhlídkových teras. Při návštěvě Big Apple je Empire State Building nezbytnou zastávkou pro všechny, kteří chtějí zažít magii a nádhernou atmosféru New Yorku z vysokého ptačího pohledu.

 • pohled z výšky na Sochu Svobody v New Yorku
   

  Socha Svobody

  Socha Svobody, oficiálně známá jako "Liberty Enlightening the World", je dar Francie Spojeným státům a jedním z nejznámějších symbolů svobody a demokracie na světě. Tato impozantní socha na Liberty Islandu vítá návštěvníky a imigranty, kteří míří do Ameriky. Její ikonický oheň a vážný výraz připomínají světu hodnoty, na kterých byly založeny Spojené státy. Návštěva Sochy Svobody je nejen cestou do historie národa, ale také příležitostí k úžasnému výhledu na Manhattan a okolí.

 • Times Square
   

  Times Square

  Times Square je blikající srdce New Yorku, kde se Broadway potkává se Sedmou avenu. S jeho neustále svítícími reklamami a divadelním ruchem je symbolem energie a kultury "Města, které nikdy nespí". Navštívit New York a vynechat Times Square by byla neskutečná škoda.

 • National September 11 Memorial
   

  National September 11 Memorial

  National September 11 Memorial, často označovaný jako 9/11 Memorial, je pietním místem v srdci dolního Manhattanu vzdávajícím hold téměř 3 000 obětem teroristických útoků z 11. září 2001 a útokům na Světové obchodní centrum v roce 1993. Dva obrovské nádrže s vodopády stojí přesně na místě původních věží Twin Towers a nesou jména všech obětí. Memorial je nejen místem vzpomínky a hlubokého zamyšlení, ale také symbolem odhodlání a obnovy města New York a celého národa.

 • Brooklyn Bridge
   

  Brooklyn Bridge

  Brooklyn Bridge je architektonický skvost a historický symbol New Yorku, spojující Manhattan s Brooklynským okresem přes East River. Dokončen v roce 1883, tento klenutý most je jedním z nejstarších visutých mostů ve Spojených státech. Jeho gotické věže a výhled na městský horizont lákají návštěvníky i místní obyvatele k procházkám po jeho pěší stezce. Překračování Brooklyn Bridge nabízí nepřekonatelný výhled na město a je zážitkem, který si nesmíte nechat ujít při návštěvě New Yorku.

Počasí v New Yorku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace New York

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz