Letenky do Al Hoceima

Hledáte levné letenky do destinace Al Hoceima? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Al Hoceima

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Al Hoceima navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát

Maroko

Letiště

1 letiště (AHU)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Al Hoceima.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 3h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cherif Al Idrissi Airport se nachází 11 km od centra města Al Hoceima.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Al Hoceima od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Al Hoceima je letiště Cherif Al Idrissi Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cherif Al Idrissi Airport (AHU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Al Hoceima je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Al Hoceima

K cestě do destinace Al Hoceima lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Hoceima - 9 míst co vidět .

 •  

  Plage Sfiha

  Plage Sfiha je krásná pláž s jemným pískem a průzračnou vodou v městě Al Hoceima. Tento skvělý kousek pobřeží nabízí ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Kromě koupání a opalování si můžete užít také vodní sporty nebo procházky podél pláže. Navštivte Plage Sfiha a užijte si nezapomenutelný pobyt v Maroku!

 • Placeholder image.
   

  Plage Isri

  Plage Isri je krásná pláž nacházející se v městě Al Hoceima. Toto místo je ideálním místem pro relaxaci a koupání v čisté vodě Středozemního moře. Pláž je oblíbená nejen u místních, ale také u turistů, kteří sem přijíždějí za krásným výhledem na okolní hory a příjemnou atmosférou. Užijte si slunce, pohodu a klid na této nádherné pláži!

 • Placeholder image.
   

  Al Hoceima National Park

  Národní park Al Hoceima je skvělým místem pro milovníky přírody a turistiku. Nachází se v blízkosti města Al Hoceima v severním Maroku a nabízí nádherné výhledy na Středozemní moře. Park je domovem mnoha druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných druhů ptáků. Prozkoumejte krásu tohoto parku na pěších túrách nebo si užijte piknik s rodinou a přáteli.

 • Placeholder image.
   

  Al Hoceima

  Al Hoceima je malebné město ležící na pobřeží Středozemního moře v severním Maroku. Jeho pláže a tyrkysová voda lákají návštěvníky z celého světa. Můžete se projít po promenádě, navštívit tradiční trhy nebo ochutnat místní kulinářské speciality. Al Hoceima je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásné přírodě a autentické atmosféře Maroka.

 • Placeholder image.
   

  Corniche Morro Viejo

  Corniche Morro Viejo je nádherná pobřežní promenáda v marockém Al Hoceima. Procházka podél moře nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Kromě toho si zde můžete užít místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací. Pokud hledáte klid a relaxaci, je Corniche Morro Viejo tou správnou volbou pro vás.

Počasí Al Hoceima

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Al Hoceima

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Malta - zátoka
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
🤘 Multi-city
🎉 1 830 Kč
Havana
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz