Alava

Prodloužený víkend Alava

Plánujete prodloužený víkend do destinace Alava? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Alava

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Alava na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Plaza Virgen Blanca, Artium Museum, Florida Park a mnoho dalších. Alava se nachází ve Španělsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Alava je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (VIT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Alava - 8 míst co vidět .

 • Plaza Virgen Blanca
   

  Plaza Virgen Blanca

  Plaza Virgen Blanca je krásné náměstí v historickém centru Alavy. Toto místo je obklopené historickými budovami a plné kulturního dědictví. Náměstí je výchozím bodem pro procházky po městě a nabízí mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Plaza Virgen Blanca a ochutnejte atmosféru tohoto krásného města.

 • Artium Museum
   

  Artium Museum

  Artium Museum je umělecké muzeum v Alavě. V muzeu najdete rozsáhlou sbírku moderního a současného umění, včetně děl španělských umělců. Muzeum je umístěno v moderní budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Vstupné je přijatelné a jistě stojí za to navštívit toto fascinující místo pro všechny milovníky umění.

 • Florida Park
   

  Florida Park

  Florida Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Alavě. Tento krásný park nabízí klidné procházky v přírodě a možnost pikniku s rodinou a přáteli. Park je dobře udržovaný a nabízí skvělé výhledy na okolní krajinu. Navštivte Florida Park a užijte si den plný klidu a pohody v přírodě.

 • Museo de Bellas Artes de Álava
   

  Museo de Bellas Artes de Álava

  Museo de Bellas Artes de Álava nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat bohatou sbírku umění. Expozice zahrnuje díla od renesance až po současnost a je zde možné vidět díla významných španělských umělců. Vstupné je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prožít nezapomenutelný zážitek z umění v Alavě.

 • Santa Maria Katedrala
   

  Santa Maria Katedrala

  Katedrála Santa Maria je nejvýznamnějším kostelem v Alavě. Tato gotická stavba z 14. století je zasvěcena Panně Marii a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Uvnitř katedrály najdete mnoho uměleckých děl a historických artefaktů, včetně relikvií svatých. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prohlédněte si její architektonickou krásu a historickou hodnotu.

Počasí Alava

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Alava

K cestě do destinace Alava lze využít 1 letiště.

Alava - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz