Alderney - Alderney - Fort Clonque.jpg

Prodloužený víkend Alderney

Plánujete prodloužený víkend do destinace Alderney? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Alderney

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Alderney na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Alderney, Douglas Quay, Alderney, Alderney Railway a mnoho dalších. Alderney se nachází ve státě Guernsey přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Alderney je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
GuernseyGuernsey

Rychlý přehled

Stát
Guernsey
Letiště
1 letiště (ACI)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Alderney - 9 míst co vidět .

 • Alderney
   

  Alderney

  Alderney je malý ostrov v Lamanšském průlivu, který nabízí nádhernou přírodu a klidné pláže. Pro milovníky historie je zde mnoho památek, včetně starobylých fortifikací a bunkrů z druhé světové války. Ostrov je také ideálním místem pro pozorování ptáků a pro rybaření. Užijte si odpočinkovou dovolenou na tomto malebném ostrově s bohatou historií.

 • Douglas Quay, Alderney
   

  Douglas Quay, Alderney

  Douglas Quay na ostrově Alderney je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tento přístav nabízí nádherný výhled na moře a přilehlé ostrovy. Můžete si zde užít procházku po nábřeží, navštívit místní restaurace a ochutnat místní speciality. Pokud hledáte místo k relaxaci, Douglas Quay je tou správnou volbou pro vás.

 • Alderney Railway
   

  Alderney Railway

  Prozkoumejte krásy ostrova Alderney z pohodlí historické železnice. Trasa vede přes kopce a údolí, nabízí úchvatné výhledy na ostrov a okolní moře. Vlak projíždí malebnými vesničkami a zastavuje u nejzajímavějších turistických atrakcí. Užijte si unikátní zážitek a objevte Alderney z jiného úhlu pohledu!

 • Val du Saou
   

  Val du Saou

  Val du Saou nabízí nádherné výhledy na ostrov Alderney a okolní moře. Tento malebný koutek je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v klidné atmosféře. Pro milovníky přírody je zde mnoho turistických tras, které vedou přes úchvatné scenérie. Navštivte Val du Saou a nechte se unést krásou tohoto místa, které vás okouzlí svým klidem a harmonií s přírodou.

 • Fort Doyle
   

  Fort Doyle

  Fort Doyle je historická pevnost na ostrově Alderney. Tato pevnost byla postavena v 19. století a byla součástí obranného systému proti invazi Francie. Dnes je Fort Doyle oblíbenou turistickou atrakcí díky svému historickému významu a nádhernému výhledu na okolní krajinu. Navštivte Fort Doyle a prozkoumejte jeho temné chodby a mohutné zdi, které poskytují útočiště pro návštěvníky z celého světa.

Počasí Alderney

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Alderney

K cestě do destinace Alderney lze využít 1 letiště.

Alderney - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz