Alexandrupoli - Port customs building in Alexandroupoli, originally built between 1869-72 as one of a series of storage houses for the new harbour. Extensively rebuilt in 1930, it has been used by the customs service since.

Prodloužený víkend Alexandrupoli

Plánujete prodloužený víkend do destinace Alexandrupoli? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Alexandrupoli

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Alexandrupoli na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lighthouse of Alexandroupoli, Ethnological Museum of Thrace, History Museum of Alexandroupolis a mnoho dalších. Alexandrupoli se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Alexandrupoli je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (AXD)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Alexandrupoli - 9 míst co vidět .

 • Lighthouse of Alexandroupoli
   

  Lighthouse of Alexandroupoli

  Maják v Alexandroupoli stojí na pobřeží Egejského moře a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Je to jedna z nejvýznamnějších památek města, kterou byste neměli minout při návštěvě Alexandroupoli. Maják byl postaven v roce 1880 a v současné době slouží jako navigační bod pro lodě plující v okolí. Pro milovníky historie a námořníků je to skvělé místo k návštěvě.

 • Ethnological Museum of Thrace
   

  Ethnological Museum of Thrace

  Etnografické muzeum Thrákie přináší návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat kulturu a tradice Thrákie. Nachází se v krásném městě Alexandrupoli a nabízí širokou škálu exponátů, včetně tradičních oděvů, nástrojů a keramiky. Muzeum je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat historii této oblasti a získat hlubší porozumění místní kultuře.

 • History Museum of Alexandroupolis
   

  History Museum of Alexandroupolis

  Historické muzeum Alexandroupolis nabízí fascinující pohled na historii města, které se nachází na samém východě Řecka. Sbírky zahrnují artefakty z antického období až po moderní dobu. Muzeum je ideální pro milovníky historie a kultury, kteří chtějí prozkoumat méně známou oblast Řecka.

 • Natural History Museum
   

  Natural History Museum

  Navštivte Přírodovědné muzeum v Alexandrupoli a objevte fascinující svět přírody. Muzeum nabízí rozmanitou sbírku zvířat, rostlin a minerálů z celého světa. Prozkoumejte výstavy o evoluci, biodiverzitě a geologii. Muzeum je ideálním místem pro rodinný výlet, kde se můžete dozvědět mnoho nového a zábavného o přírodě.

 • Alexandroupoli's Lighthouse
   

  Alexandroupoli's Lighthouse

  Alexandroupoli's Lighthouse je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Alexandrupoli. Tento maják byl postaven v roce 1880 a je nejstarším svého druhu v Řecku. Vystoupejte na vrchol a užijte si nádherný výhled na město a moře. Nedaleko lodiček a pláže je to ideální místo pro romantickou procházku. Navštivte Alexandroupoli a objevte krásy tohoto majestátního majáku!

Počasí Alexandrupoli

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Alexandrupoli

K cestě do destinace Alexandrupoli lze využít 1 letiště.

Alexandrupoli - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz