Sardinie

Prodloužený víkend v Algheru

Plánujete prodloužený víkend v Algheru? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Algheru

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Algheru na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Nuraghe Palmavera, Neptune's Grotto, Alghero Cathedral a mnoho dalších. Alghero se nachází ve Itálii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Algheru je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (AHO)

Co vidět v Algheru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Algheru .

 • Nuraghe Palmavera
   

  Nuraghe Palmavera

  Nuraghe Palmavera je starobylá pevnost na Sardinii a jedna z nejvýznamnějších památek ostrova. Tento archeologický komplex je tvořen několika věžemi, opevněním a domy, které byly postaveny před více než 3000 lety. Prozkoumejte tuto fascinující historickou památku a získejte představu o životě na Sardinii v dobách minulých.

 • Neptune's Grotto
   

  Neptune's Grotto

  Neptunova jeskyně je fascinující podzemní jeskyně poblíž města Alghero na Sardinii. Tato krásná jeskyně je plná křišťálově čisté vody a krápníků, které vytvářejí úžasné formace. Prozkoumejte tuto jedinečnou přírodní krásu s průvodcem a objevte tajemství podzemí. Nezapomeňte si vzít fotoaparát a zachytit jedinečné momenty tohoto nezapomenutelného zážitku.

 • Alghero Cathedral
   

  Alghero Cathedral

  Katedrála Santa Maria je jednou z nejvýznamnějších památek města Alghero na Sardinii. Postavena byla v 16. století a její návštěva je skvělým způsobem, jak poznat historii města. Interiér je zdoben mnoha uměleckými díly, včetně pozoruhodného oltáře. Z katedrály je také krásný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Necropolis of Santu Pedru
   

  Necropolis of Santu Pedru

  Návštěva Nekropole Santu Pedru je skvělým způsobem, jak se podívat do minulosti Sardínie. Tento starobylý hřbitov se nachází nedaleko Alghera a nabízí krásné výhledy na moře. Vstupné je zdarma a můžete si prohlédnout mnoho dobře zachovaných hrobek a náhrobků. Doporučujeme navštívit v ranních hodinách, kdy je zde klid a ticho.

 • Nereo Cave
   

  Nereo Cave

  Jeskyně Nereo je největší podvodní jeskyně v Evropě a láká milovníky potápění. Nachází se nedaleko města Alghero na Sardinii. Jeskyně je plná fascinujících skulptur a krystalů, které se třpytí pod vodou. Vstup do jeskyně je možný pouze s průvodcem a je vhodný pro zkušené potápěče. Prožijte nezapomenutelný zážitek v této podmořské kráse!

Počasí v Algheru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Alghero

K cestě do destinace Alghero lze využít 1 letiště.

Ubytování v Algheru

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz