Sardinie

Průvodce Alghero

Co vidět v Algheru. Okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Alghero

Alghero je krásné město v severozápadní části ostrova Sardinie, které je obklopené krásnými plážemi a průzračně modrými vodami. Město je také domovem řady historických památek a budov, včetně algherské katedrály a Palazzo di Citta.

ItálieItálie

Co vidět v Algheru

Nuraghe Palmavera
 

Nuraghe Palmavera

Nuraghe Palmavera je starobylá pevnost na Sardinii a jedna z nejvýznamnějších památek ostrova. Tento archeologický komplex je tvořen několika věžemi, opevněním a domy, které byly postaveny před více než 3000 lety. Prozkoumejte tuto fascinující historickou památku a získejte představu o životě na Sardinii v dobách minulých.

Neptune's Grotto
 

Neptune's Grotto

Neptunova jeskyně je fascinující podzemní jeskyně poblíž města Alghero na Sardinii. Tato krásná jeskyně je plná křišťálově čisté vody a krápníků, které vytvářejí úžasné formace. Prozkoumejte tuto jedinečnou přírodní krásu s průvodcem a objevte tajemství podzemí. Nezapomeňte si vzít fotoaparát a zachytit jedinečné momenty tohoto nezapomenutelného zážitku.

Alghero Cathedral
 

Alghero Cathedral

Katedrála Santa Maria je jednou z nejvýznamnějších památek města Alghero na Sardinii. Postavena byla v 16. století a její návštěva je skvělým způsobem, jak poznat historii města. Interiér je zdoben mnoha uměleckými díly, včetně pozoruhodného oltáře. Z katedrály je také krásný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Necropolis of Santu Pedru
 

Necropolis of Santu Pedru

Návštěva Nekropole Santu Pedru je skvělým způsobem, jak se podívat do minulosti Sardínie. Tento starobylý hřbitov se nachází nedaleko Alghera a nabízí krásné výhledy na moře. Vstupné je zdarma a můžete si prohlédnout mnoho dobře zachovaných hrobek a náhrobků. Doporučujeme navštívit v ranních hodinách, kdy je zde klid a ticho.

Nereo Cave
 

Nereo Cave

Jeskyně Nereo je největší podvodní jeskyně v Evropě a láká milovníky potápění. Nachází se nedaleko města Alghero na Sardinii. Jeskyně je plná fascinujících skulptur a krystalů, které se třpytí pod vodou. Vstup do jeskyně je možný pouze s průvodcem a je vhodný pro zkušené potápěče. Prožijte nezapomenutelný zážitek v této podmořské kráse!

pedestrian area on the ramparts near the Sulis Tower in  Alghero - Sardinia in a sunny day of spring; Shutterstock ID 1098623615; Your name (First / Last): Anna Tyler; GL account no.: 65050; Netsuite department name: Online Editorial; Full Product or Project name including edition: destination-image-southern-europe
 

Torre dell'Espero Real

Torre dell'Espero Real je historická věž v italském městě Alghero. Tato věž byla postavena v 16. století jako součást obranného systému města a byla pojmenována po španělském místokráli Espero de Requesens. Při návštěvě Alghera nezapomeňte navštívit tuto krásnou věž a užít si výhled na město a okolní krajinu.

Alghero - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1160 km
Nejbližší letiště AHO
8 km od centra
Přímý let
~ 1h 43min
Itálie Itálie
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
AHO
Sardinie
SardinieNuraghe PalmaveraNeptune's GrottoAlghero CathedralNecropolis of Santu PedruNereo Cavepedestrian area on the ramparts near the Sulis Tower in  Alghero - Sardinia in a sunny day of spring; Shutterstock ID 1098623615; Your name (First / Last): Anna Tyler; GL account no.: 65050; Netsuite department name: Online Editorial; Full Product or Project name including edition: destination-image-southern-europeSpiaggia di MugoniNecropolis of Anghelu RujuMuseo Archeologico della città di AlgheroChurch of Saint MichaelTorre di Sant'ElmoTorre Porta a Terra

Počasí jaro

Březen
Max: 16 °C
Min: 7 °C
Duben
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 24 °C
Min: 13 °C

Počasí léto

Červen
Max: 28 °C
Min: 17 °C
Červenec
Max: 32 °C
Min: 19 °C
Srpen
Max: 32 °C
Min: 20 °C

Počasí podzim

Září
Max: 27 °C
Min: 18 °C
Říjen
Max: 23 °C
Min: 15 °C
Listopad
Max: 18 °C
Min: 11 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 14 °C
Min: 8 °C
Leden
Max: 13 °C
Min: 7 °C
Únor
Max: 14 °C
Min: 6 °C

Letiště obsluhující Alghera

Letiště poblíž Alghera

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 9 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz