Sardinie

Letenky do Alghera

Hledáte levné letenky do Alghera? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Alghero

Alghero leží v Itálie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Alghero navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Alghera přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ItálieItálie

Stručně a jasně

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (AHO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Alghero.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Alghero / Fertilia Airport se nachází 9 km od centra města Alghero.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Alghero od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Alghero je letiště Alghero / Fertilia Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Alghero / Fertilia Airport (AHO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Alghero je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Alghero

K cestě do destinace Alghero lze využít 1 letiště.

Co vidět v Algheru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Algheru .

 • Nuraghe Palmavera
   

  Nuraghe Palmavera

  Nuraghe Palmavera je starobylá pevnost na Sardinii a jedna z nejvýznamnějších památek ostrova. Tento archeologický komplex je tvořen několika věžemi, opevněním a domy, které byly postaveny před více než 3000 lety. Prozkoumejte tuto fascinující historickou památku a získejte představu o životě na Sardinii v dobách minulých.

 • Neptune's Grotto
   

  Neptune's Grotto

  Neptunova jeskyně je fascinující podzemní jeskyně poblíž města Alghero na Sardinii. Tato krásná jeskyně je plná křišťálově čisté vody a krápníků, které vytvářejí úžasné formace. Prozkoumejte tuto jedinečnou přírodní krásu s průvodcem a objevte tajemství podzemí. Nezapomeňte si vzít fotoaparát a zachytit jedinečné momenty tohoto nezapomenutelného zážitku.

 • Alghero Cathedral
   

  Alghero Cathedral

  Katedrála Santa Maria je jednou z nejvýznamnějších památek města Alghero na Sardinii. Postavena byla v 16. století a její návštěva je skvělým způsobem, jak poznat historii města. Interiér je zdoben mnoha uměleckými díly, včetně pozoruhodného oltáře. Z katedrály je také krásný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Necropolis of Santu Pedru
   

  Necropolis of Santu Pedru

  Návštěva Nekropole Santu Pedru je skvělým způsobem, jak se podívat do minulosti Sardínie. Tento starobylý hřbitov se nachází nedaleko Alghera a nabízí krásné výhledy na moře. Vstupné je zdarma a můžete si prohlédnout mnoho dobře zachovaných hrobek a náhrobků. Doporučujeme navštívit v ranních hodinách, kdy je zde klid a ticho.

 • Nereo Cave
   

  Nereo Cave

  Jeskyně Nereo je největší podvodní jeskyně v Evropě a láká milovníky potápění. Nachází se nedaleko města Alghero na Sardinii. Jeskyně je plná fascinujících skulptur a krystalů, které se třpytí pod vodou. Vstup do jeskyně je možný pouze s průvodcem a je vhodný pro zkušené potápěče. Prožijte nezapomenutelný zážitek v této podmořské kráse!

Počasí v Algheru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Alghero

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz