Almería

Prodloužený víkend Almería

Plánujete prodloužený víkend do destinace Almería? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Almería

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Almería na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Almeria Cathedral, Parque Nicolás Salmerón, Museo de la Guitarra Almeria a mnoho dalších. Almería se nachází ve Španělsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Almería je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (LEI)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Almería - 19 míst co vidět .

 • Almeria Cathedral
   

  Almeria Cathedral

  Katedrála v Almeríi je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný gotický chrám byl postaven v 16. století a je obklopen malebnými zahradami. Navštivte interiér katedrály a obdivujte nádhernou architekturu a umělecká díla. Vstupné je přijatelné a prohlídka stojí za to.

 • Parque Nicolás Salmerón
   

  Parque Nicolás Salmerón

  Parque Nicolás Salmerón je krásný park v centru Almerie. Nachází se u pobřeží a nabízí nádherný výhled na moře. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Místní obyvatelé zde tráví čas s rodinou a přáteli. Navštivte tento park a užijte si klidné chvíle v příjemném prostředí.

 • Museo de la Guitarra Almeria
   

  Museo de la Guitarra Almeria

  Museo de la Guitarra Almeria nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat historii a kulturu španělské kytary. Expozice zahrnuje mnoho vzácných nástrojů, včetně kytar všech velikostí a stylů. Muzeum se nachází v centru Almerie a je ideálním místem pro milovníky hudby a kultury.

 • Centro Andaluz de la Fotografía
   

  Centro Andaluz de la Fotografía

  Centro Andaluz de la Fotografía je skvělým místem pro milovníky fotografie a umění. Nachází se v krásném městě Almería a nabízí neuvěřitelnou sbírku fotografií od místních i mezinárodních umělců. Výstavy jsou často doprovázeny kurzy a workshopy, což umožňuje návštěvníkům hlouběji proniknout do světa fotografie. Vstup je zdarma a centrum je otevřeno po celý týden.

 • Parque de las Familias
   

  Parque de las Familias

  Parque de las Familias je krásným místem pro rodiny, které chtějí strávit čas v přírodě. Park nabízí mnoho zelených ploch, kde můžete relaxovat, hrát si s dětmi nebo piknikovat. Najdete zde také řadu sportovních areálů, jako jsou tenisové kurty a fotbalové hřiště. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici skatepark. Užijte si krásný den v Parque de las Familias v Almerii!

Počasí Almería

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Almería

K cestě do destinace Almería lze využít 1 letiště.

Almería - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz