Arvidsjaur - Arvidsjaur church, Arvidsjaur, Sweden. Year 2011

Prodloužený víkend Arvidsjaur

Plánujete prodloužený víkend do destinace Arvidsjaur? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Arvidsjaur

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Arvidsjaur na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lappstaden, Frogs' Spring, Hembygdsmuseet a mnoho dalších. Arvidsjaur se nachází ve státě Švédsko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Arvidsjaur je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (AJR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Arvidsjaur - 5 míst co vidět .

 • Lappstaden
   

  Lappstaden

  Lappstaden je tradiční severská osada v Arvidsjauru, která se skládá z několika malých chat zvaných kåta. Tyto chaty jsou postaveny ze dřeva a pokryté hustým vrstvami trávy, což jim dává charakteristický vzhled. V Lappstadenu najdete také muzeum, které vám přiblíží život místních obyvatel a jejich kulturu. Navštivte toto unikátní místo a ochutnejte tradiční lappskou kuchyni.

 • Frogs' Spring
   

  Frogs' Spring

  Přijďte navštívit nádherný Pramen Žabích v Arvidsjauru. Tento krásný přírodní úkaz s křišťálově čistou vodou vás okouzlí svou krásou. Můžete si zde odpočinout a vychutnat si klidnou atmosféru. Navštivte toto místo a užijte si krásu švédské přírody.

 • Hembygdsmuseet
   

  Hembygdsmuseet

  Hembygdsmuseet v Arvidsjauru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří chtějí poznat historii tohoto krásného města. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost vidět, jak se zde žilo v minulosti. Muzeum ukazuje, jak se lidé v Arvidsjauru oblékali, jaké nástroje používali a jaké bylo jejich každodenní život.

 • Arvidsjaur Kyrka
   

  Arvidsjaur Kyrka

  Arvidsjaur Kyrka je krásný kostel, který se nachází v malém městečku Arvidsjaur na severu Švédska. Kostel byl postaven v 18. století a nabízí návštěvníkům krásné fresky a vitráže. Arvidsjaur Kyrka je ideálním místem pro klidnou procházku a prohlídku historického památky. Navštivte tento krásný kostel a prožijte nezapomenutelné zážitky v srdci Švédska.

 • Arvidsjaursjön
   

  Arvidsjaursjön

  Arvidsjaursjön je krásné jezero v oblasti Arvidsjaur, které nabízí klidnou atmosféru a dokonalý únik z městského shonu. Okolní příroda je plná lesů a divokých zvířat, což z něj dělá ideální místo pro rybaření a turistiku. Navštivte Arvidsjaursjön a užijte si krásnou přírodu a klid, který nabízí.

Počasí Arvidsjaur

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Arvidsjaur

K cestě do destinace Arvidsjaur lze využít 1 letiště.

Arvidsjaur - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz