As-Sawíra - Essaouira 116

Prodloužený víkend As-Sawíra

Plánujete prodloužený víkend do destinace As-Sawíra? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - As-Sawíra

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci As-Sawíra na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Plage d'Essaouira, Essaouira Fishing Port, Medina of Essaouira a mnoho dalších. As-Sawíra se nachází ve státě Maroko přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci As-Sawíra je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (ESU)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout As-Sawíra - 16 míst co vidět .

 • Plage d'Essaouira
   

  Plage d'Essaouira

  Pláž Essaouira, známá také jako Essaouira Beach, se nachází v marockém městě As-Sawíra. Tato krásná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro koupání a opalování. Kromě toho nabízí také možnost procházek po pláži a sledování západu slunce. Essaouira Beach je skvělým místem k odpočinku a relaxaci v exotickém prostředí Maroka.

 • Essaouira Fishing Port
   

  Essaouira Fishing Port

  Essaouira je známá svým rybářským přístavem, kde se každý den prodávají čerstvé ryby. Navštivte tento malebný přístav a ochutnejte místní speciality. Prohlédněte si tradiční modré lodě, které se používají k rybolovu, a pozorujte místní rybáře při práci. Essaouira je také známá svými plážemi, kde si můžete užít slunce a moře.

 • Medina of Essaouira
   

  Medina of Essaouira

  Medina Essaouira je starobylé město, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v Maroku. Proslavila se svým přístavem a krásnými bílými domy s modrými dveřmi a okny. V této historické části města najdete úzké uličky plné obchodů s řemeslnými výrobky, tradičními potravinami a místními památkami. Užijte si atmosféru starého Maroka v této malebné a romantické části As-Sawíry.

 • Dar Souiri
   

  Dar Souiri

  Dar Souiri je krásným a klidným útočištěm v srdci města As-Sawíra. Tento tradiční marocký dům nabízí návštěvníkům autentickou atmosféru a pohodlné ubytování. V blízkosti se nachází mnoho památek a obchodů, ale i klidné pláže a nádherné výhledy na moře. Užijte si jedinečný pobyt v Dar Souiri a objevte krásy As-Sawíry a jejího okolí.

Počasí As-Sawíra

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci As-Sawíra

K cestě do destinace As-Sawíra lze využít 1 letiště.

As-Sawíra - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz