Asijút - Skull of Khety 1950bc Asyut

Prodloužený víkend Asijút

Plánujete prodloužený víkend do destinace Asijút? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Asijút

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Asijút na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například The Holy Virgin Mary Monastery, Paradise Park in Assiut, Alexan Pasha Palace, Asiut a mnoho dalších. Asijút se nachází ve Egyptu přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Asijút je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
EgyptEgypt

Rychlý přehled

Stát
Egypt
Letiště
1 letiště (ATZ)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Asijút - 9 míst co vidět .

 • The Holy Virgin Mary Monastery
   

  The Holy Virgin Mary Monastery

  Klášter Panny Marie v Asijútu je jedním z nejvýznamnějších klášterů v Egyptě. Tento klášter byl postaven v 4. století a je považován za jedno z nejstarších křesťanských svatyní. Navštivte klášter a obdivujte jeho krásné fresky a architekturu. Prohlédněte si také klášterní muzeum, kde jsou vystaveny vzácné artefakty a rukopisy. Klášter Panny Marie je jedním z nejvýznamnějších míst pro křesťanské poutníky v Egyptě.

 • Paradise Park in Assiut
   

  Paradise Park in Assiut

  Rajský park v Asijútu je ideálním místem pro pohodlné procházky a relaxaci. Park je plný zeleně a květin, což vytváří nádhernou atmosféru. Navštivte park v létě a užijte si klidné okamžiky pod stínem stromů. Vstup do parku je zdarma a je otevřený po celý rok. Navštivte Rajský park v Asijútu a užijte si krásu přírody!

 • Alexan Pasha Palace, Asiut
   

  Alexan Pasha Palace, Asiut

  Navštivte nádherný Alexan Pasha Palace v Asijútu, který byl postaven v 19. století. Tento palác je ukázkou nádherného eklektického stylu, který kombinuje prvky evropské a orientální architektury. Užijte si krásné výhledy na město a prohlédněte si bohatou sbírku uměleckých děl, které jsou v paláci vystaveny. Tento palác je skvělým místem pro milovníky historie a kultury.

 • ميدان أسماء الله الحسنى
   

  ميدان أسماء الله الحسنى

  Náměstí Jména Božího v Asijútu je místem klidu a pokoje. Toto nádherné náměstí obklopené historickými budovami a palmami je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Procházka po náměstí vás zavede do srdce města, kde můžete objevovat místní kulturu a tradice. Navštivte Náměstí Jména Božího a zažijte jedinečný zážitek v Asijútu.

 • Assiut Barrage
   

  Assiut Barrage

  Assiut Barrage je impozantní přehrada na řece Nil v Asijútu. Tato technická památka je jednou z největších v Egyptě a poskytuje významný zdroj vody pro zemědělské oblasti v okolí. Navštivte tuto historickou stavbu a obdivujte její architekturu a účel. Užijte si nádherný výhled na řeku Nil a okolní krajinu. Pro milovníky historie a techniky je Assiut Barrage nezapomenutelným zážitkem.

Letiště k destinaci Asijút

K cestě do destinace Asijút lze využít 1 letiště.

Asijút - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz