Baku - Greater Baku, Azerbaijan, satellite image, LandSat-5, 2010-09-06, near natural colors, resolution 30 m

Prodloužený víkend Baku

Plánujete prodloužený víkend do destinace Baku? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Baku

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Baku na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Centrum Hejdara Alijeva, Staré město, Azerbaijan Carpet Museum a mnoho dalších. Baku se nachází ve státě Ázerbájdžán přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Baku je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
ÁzerbájdžánÁzerbájdžán

Rychlý přehled

Stát
Ázerbájdžán
Letiště
1 letiště (GYD)
Časový posun
+2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Baku - 22 míst co vidět .

 • Centrum Hejdara Alijeva
   

  Centrum Hejdara Alijeva

  Centrum Hejdara Alijeva, také známé jako Heydar Aliyev Center, je moderní kulturní centrum v ázerbájdžánském Baku. Tento architektonický skvost navrhl světoznámý architekt Zaha Hadid a nabízí návštěvníkům výstavy, koncerty a kulturní akce. Vydejte se na prohlídku této ikonické budovy, která se stala symbolem moderního Baku.

 • Staré město
   

  Staré město

  Staré město v Baku je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných středověkých měst na světě. Procházejte úzkými uličkami a obdivujte krásné kamenné stavby s orientálními prvky. Navštivte palác Širvanská a vychutnejte si pohled na Kaspické moře z věže panny Marie. Staré město je jedinečným zážitkem, který vás vtáhne do historie a kultury Ázerbájdžánu.

 • Azerbaijan Carpet Museum
   

  Azerbaijan Carpet Museum

  Navštivte azerbaijanské muzeum koberců v Baku a objevte fascinující svět azerbajdžánského kobercového umění. Muzeum uchovává více než 10 000 kusů koberců, které představují různé regionální styl a techniky. Prohlédněte si vynikající sbírku a dozvězte se více o historii a výrobě koberců v Azerbajdžánu.

 • Panenská věž
   

  Panenská věž

  Panenská věž je symbolickou stavbou Baku a jednou z nejnavštěvovanějších památek v Azerbájdžánu. Věž byla postavena v 12. století a sloužila jako obranná věž a maják. Dnes se zde nachází muzeum s expozicí o historii věže a města Baku. Z vrcholu věže se nabízí nádherný výhled na město a Kaspické moře. Navštivte tuto unikátní památku a poznávejte krásy Azerbájdžánu.

 • Museum of Miniature Books
   

  Museum of Miniature Books

  Muzeum miniaturních knih v Baku je fascinující pro všechny milovníky knih a umění. Toto muzeum obsahuje více než 6 500 knih z celého světa, které jsou menší než 10 centimetrů. Návštěvníci mohou obdivovat detaily na každé stránce a získat přehled o historii knižní vazby a tisku. Toto muzeum je skutečným pokladem a nesmíte ho při návštěvě Baku vynechat.

Počasí Baku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Baku

K cestě do destinace Baku lze využít 1 letiště.

Baku - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz