Balivanich - Main passenger building of Benbecula airport in Balivanich

Prodloužený víkend Balivanich

Plánujete prodloužený víkend do destinace Balivanich? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Balivanich

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Balivanich na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre, The Stepping Stone Restaurant, Benbecula water tower a mnoho dalších. Balivanich se nachází ve Spojeném království přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Balivanich je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BEB)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Balivanich - 9 míst co vidět .

 • Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre
   

  Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre

  Muzeum a umělecké centrum Taigh Chearsabhagh v Balivanichu nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat historii a kulturu Hebrid. V centru se nachází sbírky tradičního umění a řemesel, stejně jako moderní umělecké výstavy. Vstupné je zdarma a návštěvníci mohou podpořit centrum nákupem v muzejním obchodě. Nezapomeňte si zarezervovat prohlídku dopředu!

 • The Stepping Stone Restaurant
   

  The Stepping Stone Restaurant

  The Stepping Stone Restaurant je ideálním místem pro ochutnání skvělého jídla v Balivanichu. Nabízíme širokou škálu lahodných pokrmů a nápojů, které si můžete vychutnat v příjemné atmosféře. Naše restaurace je oblíbená jak u místních obyvatel, tak i u turistů, kteří hledají autentickou skotskou kuchyni. Navštivte nás a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek!

 • Benbecula water tower
   

  Benbecula water tower

  Vodárenská věž Benbecula je výjimečnou stavbou na ostrově Benbecula. Její moderní design a výška 33 metrů ji činí dominantou krajiny. Z věže se otevírá krásný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto unikátní stavbu a užijte si jedinečný pohled na krásy ostrova Benbecula.

 • Pobull Fhinn
   

  Pobull Fhinn

  Pobull Fhinn je starobylé místo na ostrově Benbecula, které je obklopeno krásnou přírodou. Legenda praví, že zde žil Fionn MacCumhail, slavný skotský válečník. Navštivte toto tajemné místo a procházejte se kolem kamenných kruhů, které zde byly postaveny v dobách bronzových. Užijte si klid a krásu tohoto magického místa, které vás okouzlí svou atmosférou.

 • Placeholder image.
   

  Isle of Benbecula

  Ostrov Benbecula je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nádhernou přírodu Skotska. Nachází se v jižní části Západních ostrovů, kde se mísí zelené pastviny s plážemi a útesy. Ostrov je také ideálním místem pro rybaření a prozkoumání místních zámků a kostelů. Užijte si klid a krásu tohoto skotského ostrova.

Počasí Balivanich

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Balivanich

K cestě do destinace Balivanich lze využít 1 letiště.

Balivanich - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz