Balivanich - Main passenger building of Benbecula airport in Balivanich

Balivanich průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Balivanich

Balivanich je malebné městečko na skotském ostrově Benbecula. Toto atraktivní destinace láká návštěvníky svou nádhernou přírodou a pohostinnými obyvateli. Prozkoumejte místní historii v různých archeologických nalezištích, která jsou roztroušena po celém okolí. Objížďte romantické zátoky a množství malých ostrůvků, které lemují pobřeží. Na svých cestách můžete spatřit rozmanitou faunu a flóru. Nezapomeňte navštívit i nedaleký ostrov South Uist, který je spojen mostem s Benbecula, a užijte si klidné a uvolněné atmosféry tohoto malebného místa.

Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre
 

Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre

Muzeum a umělecké centrum Taigh Chearsabhagh v Balivanichu nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat historii a kulturu Hebrid. V centru se nachází sbírky tradičního umění a řemesel, stejně jako moderní umělecké výstavy. Vstupné je zdarma a návštěvníci mohou podpořit centrum nákupem v muzejním obchodě. Nezapomeňte si zarezervovat prohlídku dopředu!

The Stepping Stone Restaurant
 

The Stepping Stone Restaurant

The Stepping Stone Restaurant je ideálním místem pro ochutnání skvělého jídla v Balivanichu. Nabízíme širokou škálu lahodných pokrmů a nápojů, které si můžete vychutnat v příjemné atmosféře. Naše restaurace je oblíbená jak u místních obyvatel, tak i u turistů, kteří hledají autentickou skotskou kuchyni. Navštivte nás a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek!

Benbecula water tower
 

Benbecula water tower

Vodárenská věž Benbecula je výjimečnou stavbou na ostrově Benbecula. Její moderní design a výška 33 metrů ji činí dominantou krajiny. Z věže se otevírá krásný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto unikátní stavbu a užijte si jedinečný pohled na krásy ostrova Benbecula.

Pobull Fhinn
 

Pobull Fhinn

Pobull Fhinn je starobylé místo na ostrově Benbecula, které je obklopeno krásnou přírodou. Legenda praví, že zde žil Fionn MacCumhail, slavný skotský válečník. Navštivte toto tajemné místo a procházejte se kolem kamenných kruhů, které zde byly postaveny v dobách bronzových. Užijte si klid a krásu tohoto magického místa, které vás okouzlí svou atmosférou.

Placeholder image.
 

Isle of Benbecula

Ostrov Benbecula je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nádhernou přírodu Skotska. Nachází se v jižní části Západních ostrovů, kde se mísí zelené pastviny s plážemi a útesy. Ostrov je také ideálním místem pro rybaření a prozkoumání místních zámků a kostelů. Užijte si klid a krásu tohoto skotského ostrova.

Hercules the Bear Sculpture
 

Hercules the Bear Sculpture

Socha Medvěda Herculase je umělecký klenot na ostrově Benbecula. Tato životní velikostní socha je věnována největšímu medvědovi, který kdy žil v Británii. Herculase zde žil a byl milován až do své smrti v roce 1980. Socha je umístěna na nádherném místě, které nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky zvířat a umění je to nevynechatelná zastávka na cestě po ostrově Benbecula.

Balivanich - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1635 km
Nejbližší letiště BEB
5 km od centra
Přímý let
~ 2h 18min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
BEB
Balivanich - Main passenger building of Benbecula airport in Balivanich
Balivanich - Main passenger building of Benbecula airport in BalivanichTaigh Chearsabhagh Museum & Arts CentreThe Stepping Stone RestaurantBenbecula water towerPobull FhinnHercules the Bear SculptureRSPB BalranaldTeampull na Trionaid (Trinity Temple Carinish)Balranald Nature Reserve

Počasí jaro

Březen
Max: 8 °C
Min: 3 °C
Duben
Max: 10 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 13 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 14 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 16 °C
Min: 11 °C
Srpen
Max: 16 °C
Min: 11 °C

Počasí podzim

Září
Max: 14 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 12 °C
Min: 8 °C
Listopad
Max: 9 °C
Min: 5 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 7 °C
Min: 3 °C
Leden
Max: 7 °C
Min: 3 °C
Únor
Max: 7 °C
Min: 3 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz