Balivanich - Main passenger building of Benbecula airport in Balivanich

Letenky do Balivanich

Hledáte levné letenky do destinace Balivanich? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Balivanich

Balivanich leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Balivanich navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BEB)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Balivanich.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Benbecula Airport se nachází 6 km od centra města Balivanich.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Balivanich od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Balivanich je letiště Benbecula Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Benbecula Airport (BEB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Balivanich je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Balivanich

K cestě do destinace Balivanich lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Balivanich - 9 míst co vidět .

 • Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre
   

  Taigh Chearsabhagh Museum & Arts Centre

  Muzeum a umělecké centrum Taigh Chearsabhagh v Balivanichu nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost poznat historii a kulturu Hebrid. V centru se nachází sbírky tradičního umění a řemesel, stejně jako moderní umělecké výstavy. Vstupné je zdarma a návštěvníci mohou podpořit centrum nákupem v muzejním obchodě. Nezapomeňte si zarezervovat prohlídku dopředu!

 • The Stepping Stone Restaurant
   

  The Stepping Stone Restaurant

  The Stepping Stone Restaurant je ideálním místem pro ochutnání skvělého jídla v Balivanichu. Nabízíme širokou škálu lahodných pokrmů a nápojů, které si můžete vychutnat v příjemné atmosféře. Naše restaurace je oblíbená jak u místních obyvatel, tak i u turistů, kteří hledají autentickou skotskou kuchyni. Navštivte nás a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek!

 • Benbecula water tower
   

  Benbecula water tower

  Vodárenská věž Benbecula je výjimečnou stavbou na ostrově Benbecula. Její moderní design a výška 33 metrů ji činí dominantou krajiny. Z věže se otevírá krásný výhled na okolní krajinu a moře. Navštivte tuto unikátní stavbu a užijte si jedinečný pohled na krásy ostrova Benbecula.

 • Pobull Fhinn
   

  Pobull Fhinn

  Pobull Fhinn je starobylé místo na ostrově Benbecula, které je obklopeno krásnou přírodou. Legenda praví, že zde žil Fionn MacCumhail, slavný skotský válečník. Navštivte toto tajemné místo a procházejte se kolem kamenných kruhů, které zde byly postaveny v dobách bronzových. Užijte si klid a krásu tohoto magického místa, které vás okouzlí svou atmosférou.

 • Placeholder image.
   

  Isle of Benbecula

  Ostrov Benbecula je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nádhernou přírodu Skotska. Nachází se v jižní části Západních ostrovů, kde se mísí zelené pastviny s plážemi a útesy. Ostrov je také ideálním místem pro rybaření a prozkoumání místních zámků a kostelů. Užijte si klid a krásu tohoto skotského ostrova.

Počasí Balivanich

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Balivanich

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz