Stornoway - The Caledonian MacBrayne ferry MV Isle of Lewis passing the Summer Isles on its way to Stornoway on the Isle of Lewis.

Stornoway průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Stornoway

Stornoway je malebné město na ostrově Lewis a Harris, který je součástí skotského souostroví Vnější Hebridy. Toto romantické místo nabízí nádhernou přírodu, zříceniny středověkého hradu a útulné rybářské přístavy. Pro milovníky historie je zde fascinující muzeum a pro gurmány kavárny a restaurace s tradičními skotskými pochoutkami. Stornoway je ideální destinace pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v jedinečném prostředí divoké skotské přírody.

Spojené královstvíSpojené království

Co vidět

Stornoway Port Authority
 

Stornoway Port Authority

Stornoway Port Authority je vstupní branou na krásný ostrov Lewis a Harris na Západních Hebridách. Přístav nabízí moderní vybavení a hostí pravidelné trajekty z Ullapoolu a dalších míst. Prozkoumejte krásné pláže, navštivte historické památky a ochutnejte místní speciality. Přístav je také výchozím bodem pro objevování nádherné přírody a divokého života ostrova.

VisitScotland Stornoway iCentre
 

VisitScotland Stornoway iCentre

Navštivte VisitScotland Stornoway iCentre, kde vám rádi poradí s plánováním vaší cesty na Hebridy. Toto informační centrum nabízí širokou škálu map, brožur a průvodců, a také vám pomohou s rezervací ubytování a aktivit. Stornoway je ideálním výchozím bodem pro objevování krásy ostrova Lewis and Harris, jako jsou pláže s bílým pískem a historické památky, včetně Callanish Stones.

An Lanntair
 

An Lanntair

An Lanntair je kulturním centrem na ostrově Lewis v Hebridách. Nachází se v moderním a elegantním budově s výhledem na záliv. Nabízí širokou škálu kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení, výstavy a filmové projekce. Prozkoumejte skotskou kulturu v tomto jedinečném prostředí a užijte si nezapomenutelný zážitek v Stornoway.

Lews Castle
 

Lews Castle

Lews Castle je nádherný zámek, který se nachází v městečku Stornoway na ostrově Lewis v severním Skotsku. Zámek je obklopen nádhernými zahradami a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vnitřek zámku je plný historických artefaktů a uměleckých děl. Pro milovníky historie a krásné architektury je návštěva Lews Castle nezapomenutelným zážitkem.

Woodlands Centre
 

Woodlands Centre

Woodlands Centre je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a příjemné prostředí v srdci Stornoway. Nachází se v blízkosti krásné přírody a nabízí mnoho možností pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní a dobře vybavený komplex je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání krásného ostrova Lewis a Harris. Užijte si nezapomenutelný pobyt v Woodlands Centre!

Caledonian MacBrayne Ltd
 

Caledonian MacBrayne Ltd

Caledonian MacBrayne Ltd je největší přepravní společností na západním pobřeží Skotska. Nabízí pravidelné trajektové spojení mezi Skotskem a ostrovy Hebridy. Prozkoumejte krásy této oblasti a užijte si pohodlnou plavbu na palubě moderních lodí. Caledonian MacBrayne Ltd zajišťuje spolehlivou a bezpečnou přepravu, která vám umožní objevovat to nejlepší ze Skotska.

Stornoway - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1619 km
Nejbližší letiště SYY
3 km od centra
Přímý let
~ 2h 17min
Spojené království Spojené království
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
SYY
Stornoway - The Caledonian MacBrayne ferry MV Isle of Lewis passing the Summer Isles on its way to Stornoway on the Isle of Lewis.
Stornoway - The Caledonian MacBrayne ferry MV Isle of Lewis passing the Summer Isles on its way to Stornoway on the Isle of Lewis.Stornoway Port AuthorityVisitScotland Stornoway iCentreAn LanntairLews CastleWoodlands CentreCaledonian MacBrayne LtdThe Blackhouse, ArnolIsle of Lewis 1st World War MemorialMuseum & Tasglann nan EileanHebridean Adventures

Počasí jaro

Březen
Max: 8 °C
Min: 3 °C
Duben
Max: 10 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 13 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 14 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 16 °C
Min: 11 °C
Srpen
Max: 16 °C
Min: 11 °C

Počasí podzim

Září
Max: 14 °C
Min: 9 °C
Říjen
Max: 11 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 9 °C
Min: 5 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 7 °C
Min: 3 °C
Leden
Max: 7 °C
Min: 3 °C
Únor
Max: 7 °C
Min: 3 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz