Stornoway - The Caledonian MacBrayne ferry MV Isle of Lewis passing the Summer Isles on its way to Stornoway on the Isle of Lewis.

Letenky do Stornoway

Hledáte levné letenky do destinace Stornoway? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Stornoway

Stornoway leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Stornoway navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (SYY)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Stornoway.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 18min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Stornoway Airport se nachází 3 km od centra města Stornoway.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Stornoway od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Stornoway je letiště Stornoway Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Stornoway Airport (SYY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Stornoway je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Stornoway

K cestě do destinace Stornoway lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Stornoway - 10 míst co vidět .

 • Stornoway Port Authority
   

  Stornoway Port Authority

  Stornoway Port Authority je vstupní branou na krásný ostrov Lewis a Harris na Západních Hebridách. Přístav nabízí moderní vybavení a hostí pravidelné trajekty z Ullapoolu a dalších míst. Prozkoumejte krásné pláže, navštivte historické památky a ochutnejte místní speciality. Přístav je také výchozím bodem pro objevování nádherné přírody a divokého života ostrova.

 • VisitScotland Stornoway iCentre
   

  VisitScotland Stornoway iCentre

  Navštivte VisitScotland Stornoway iCentre, kde vám rádi poradí s plánováním vaší cesty na Hebridy. Toto informační centrum nabízí širokou škálu map, brožur a průvodců, a také vám pomohou s rezervací ubytování a aktivit. Stornoway je ideálním výchozím bodem pro objevování krásy ostrova Lewis and Harris, jako jsou pláže s bílým pískem a historické památky, včetně Callanish Stones.

 • An Lanntair
   

  An Lanntair

  An Lanntair je kulturním centrem na ostrově Lewis v Hebridách. Nachází se v moderním a elegantním budově s výhledem na záliv. Nabízí širokou škálu kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení, výstavy a filmové projekce. Prozkoumejte skotskou kulturu v tomto jedinečném prostředí a užijte si nezapomenutelný zážitek v Stornoway.

 • Lews Castle
   

  Lews Castle

  Lews Castle je nádherný zámek, který se nachází v městečku Stornoway na ostrově Lewis v severním Skotsku. Zámek je obklopen nádhernými zahradami a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vnitřek zámku je plný historických artefaktů a uměleckých děl. Pro milovníky historie a krásné architektury je návštěva Lews Castle nezapomenutelným zážitkem.

 • Woodlands Centre
   

  Woodlands Centre

  Woodlands Centre je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a příjemné prostředí v srdci Stornoway. Nachází se v blízkosti krásné přírody a nabízí mnoho možností pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní a dobře vybavený komplex je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání krásného ostrova Lewis a Harris. Užijte si nezapomenutelný pobyt v Woodlands Centre!

Počasí Stornoway

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Stornoway

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz