Stornoway - The Caledonian MacBrayne ferry MV Isle of Lewis passing the Summer Isles on its way to Stornoway on the Isle of Lewis.

Stornoway - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Stornoway.

Stornoway - co musíš vidět

Stornoway Port Authority
 

Stornoway Port Authority

Stornoway Port Authority je vstupní branou na krásný ostrov Lewis a Harris na Západních Hebridách. Přístav nabízí moderní vybavení a hostí pravidelné trajekty z Ullapoolu a dalších míst. Prozkoumejte krásné pláže, navštivte historické památky a ochutnejte místní speciality. Přístav je také výchozím bodem pro objevování nádherné přírody a divokého života ostrova.

VisitScotland Stornoway iCentre
 

VisitScotland Stornoway iCentre

Navštivte VisitScotland Stornoway iCentre, kde vám rádi poradí s plánováním vaší cesty na Hebridy. Toto informační centrum nabízí širokou škálu map, brožur a průvodců, a také vám pomohou s rezervací ubytování a aktivit. Stornoway je ideálním výchozím bodem pro objevování krásy ostrova Lewis and Harris, jako jsou pláže s bílým pískem a historické památky, včetně Callanish Stones.

An Lanntair
 

An Lanntair

An Lanntair je kulturním centrem na ostrově Lewis v Hebridách. Nachází se v moderním a elegantním budově s výhledem na záliv. Nabízí širokou škálu kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení, výstavy a filmové projekce. Prozkoumejte skotskou kulturu v tomto jedinečném prostředí a užijte si nezapomenutelný zážitek v Stornoway.

Lews Castle
 

Lews Castle

Lews Castle je nádherný zámek, který se nachází v městečku Stornoway na ostrově Lewis v severním Skotsku. Zámek je obklopen nádhernými zahradami a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Vnitřek zámku je plný historických artefaktů a uměleckých děl. Pro milovníky historie a krásné architektury je návštěva Lews Castle nezapomenutelným zážitkem.

Woodlands Centre
 

Woodlands Centre

Woodlands Centre je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a příjemné prostředí v srdci Stornoway. Nachází se v blízkosti krásné přírody a nabízí mnoho možností pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní a dobře vybavený komplex je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání krásného ostrova Lewis a Harris. Užijte si nezapomenutelný pobyt v Woodlands Centre!

Caledonian MacBrayne Ltd
 

Caledonian MacBrayne Ltd

Caledonian MacBrayne Ltd je největší přepravní společností na západním pobřeží Skotska. Nabízí pravidelné trajektové spojení mezi Skotskem a ostrovy Hebridy. Prozkoumejte krásy této oblasti a užijte si pohodlnou plavbu na palubě moderních lodí. Caledonian MacBrayne Ltd zajišťuje spolehlivou a bezpečnou přepravu, která vám umožní objevovat to nejlepší ze Skotska.

The Blackhouse, Arnol
 

The Blackhouse, Arnol

Navštivte tradiční černý dům v Arnolu, který je jedním z nejvýznamnějších historických památek na ostrově Lewis. Tento dům z kamene a rašeliny byl postaven před více než 150 lety a poskytuje pohled do minulosti života na ostrově. Uvnitř si můžete prohlédnout tradiční nábytek a zemědělské nástroje, které zde byly používány. Navštivte tento fascinující kousek historie a odhalte tajemství života na ostrově Lewis.

Isle of Lewis 1st World War Memorial
 

Isle of Lewis 1st World War Memorial

Navštivte památník 1. světové války na ostrově Lewis a uctěte památku padlých. Tento dojemný památník se nachází v krásné přírodě a nabízí výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte místní historii a užijte si klidnou atmosféru ostrova Lewis. Tento památník je ideálním místem pro tichou reflexi a vzpomínku na oběti války.

Museum & Tasglann nan Eilean
 

Museum & Tasglann nan Eilean

Museum & Tasglann nan Eilean je skvělým místem pro objevování historie a kultury ostrova Lewis. Zdejší expozice vás zavedou do minulosti skotských ostrovů a ukážou vám, jak se zdejší lidé živili a jakými tradicemi se řídili. Kromě toho zde najdete mnoho informací o zdejší přírodě a zvířatech. Navštivte toto fascinující muzeum a odhalte tajemství ostrova Lewis!

Hebridean Adventures
 

Hebridean Adventures

Zážitky z Hebrid jsou nezapomenutelné. Připojte se k Hebridean Adventures na jejich zájezdech, které vám umožní objevit krásy této nádherné oblasti. Vychutnejte si nádherné výhledy na moře a pobřeží, pozorujte místní zvířata a ochutnejte místní kuchyni. Hebridean Adventures vám přináší nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Stornoway s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz