Korsika

Prodloužený víkend Korsika

Plánujete prodloužený víkend do destinace Korsika? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Korsika

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Korsika na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Brando, Mariana, Corsica, Église Saint-Jean-Baptiste de Bastia a mnoho dalších. Korsika se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Korsika je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie
🌲 Příroda
📜 Historie
🏞️ Národní parky
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (BIA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Korsika - 9 míst co vidět .

 • Brando, Cap Corse (Corse) - Le hameau de Pozzo avec la chapelle Saint-Jean-Baptiste (San Giovanni-Battista).
   

  Brando

  Navštivte malebnou obec Brando na ostrově Korsika a objevte krásy Tour d'Erbalunga. Tento historický věžový komplex byl postaven ve 14. století a nabízí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Procházejte se úzkými uličkami Branda a ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha kaváren. Užijte si skvělou dovolenou na Korsice s námi!

 •  

  Mariana, Corsica

  Navštivte starověké město Mariana na Korsice a okouzlete se jeho historickým a kulturním dědictvím. Procházejte se úzkými uličkami mezi antickými ruinami a objevujte fascinující historii tohoto místa. Mariana je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat korsickou kulturu a historii a zároveň si užít klidnou atmosféru.

 •  

  Église Saint-Jean-Baptiste de Bastia

  Návštěva kostela Saint-Jean-Baptiste de Bastia vás vtáhne do historie Korsiky. Tento nádherný kostel byl postaven v 16. století a jeho architektura je plná detailů a symboliky. Interiér kostela zdobí bohaté fresky a sochy, které vás okouzlí svou krásou. Pokud hledáte místo k zastavení a ztišení, navštivte tento kostel a prožijte okamžik klidu a krásy.

 •  

  Bastia Cathedral

  Katedrála v Bastii je jednou z nejvýznamnějších památek na Korsice. Tento impozantní kostel byl postaven v 17. století a je známý svým nádherným interiérem a bohatou historií. Katedrála se nachází v centru města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prozkoumejte historii Korsiky.

 •  

  Glacieres de Cardo

  Glacieres de Cardo jsou největšími ledovci na Korsice a jednou z největších turistických atrakcí. Tyto ledovce se nacházejí v pohoří Monte Cinto a nabízejí nádherné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte tuto přírodní krásu na pěší túře s průvodcem a užijte si nezapomenutelný zážitek. Navštivte Glacieres de Cardo a objevte krásy Korsiky!

Počasí Korsika

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Korsika

K cestě do destinace Korsika lze využít 1 letiště.

Korsika - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz