Belfast

Prodloužený víkend v Belfastu

Plánujete prodloužený víkend v Belfastu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Belfastu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Belfastu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Titanic Belfast, Belfast City Hall, Albert Memorial Clock a mnoho dalších. Belfast se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Belfastu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
2 letiště (BFS,BHD)
Časový posun
-1h

Co vidět v Belfastu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 21 míst, co vidět v Belfastu .

 • Titanic Belfast
   

  Titanic Belfast

  Titanic Belfast je největší turistickou atrakcí v Severním Irsku. Vystavuje příběh slavného Titanicu, jehož stavba byla realizována v belfastských loděnicích. Expozice zahrnuje interaktivní výstavy, modely lodí a mnoho dalšího. Navštivte tento fascinující muzeum a prozkoumejte historii jedné z nejslavnějších lodí všech dob, která se stala symbolem lidského přežití a tragédie.

 • Belfast City Hall
   

  Belfast City Hall

  Belfast City Hall je impozantní budova v centru Belfastu, postavená v roce 1906. Navrhl ji architekt Alfred Brumwell Thomas a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vstup je zdarma a nabízí se zde prohlídka, která vás provede historií města a ukáže vám nádhernou architekturu budovy. Nezapomeňte se podívat na velkolepou vitrážovou okenní výzdobu a sochy v interiéru budovy.

 • Albert Memorial Clock
   

  Albert Memorial Clock

  Hodinová věž Albert Memorial je jedním z nejznámějších symbolů města Belfast. Tento památník byl postaven v roce 1869 na počest prince Alberta, manžela královny Viktorie. Věž, která se nachází v centru města, je vysoká 34 metrů. Navštivte tuto historickou památku a objevte krásy Belfastu z výšky.

 • Ulster Museum
   

  Ulster Museum

  Ulster Museum v Belfastu je skvělým místem pro milovníky historie a umění. Muzeum se nachází v Botanické zahradě a nabízí návštěvníkům širokou škálu exponátů, od archeologických nálezů po moderní umění. Určitě nevynechejte výstavu o Titanicu, který byl postaven právě v Belfastu. Vstupné je zdarma, takže se můžete těšit na skvělý den plný zábavy a poznání.

 • Falls Road
   

  Falls Road

  Falls Road je historickou čtvrtí v Belfastu, která byla dříve centrem konfliktů mezi katolíky a protestanty. Dnes je to oblíbená turistická destinace, kde můžete navštívit mnoho muzeí, památníků a výstav, které ilustrují důležitou roli této čtvrti v moderní historii Irska. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si autentickou atmosféru Falls Road.

Počasí v Belfastu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Belfast

K cestě do destinace Belfast lze využít 2 letiště.

Belfast - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz