Prodloužený víkend Belfast

Plánujete prodloužený víkend do destinace Belfast? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Belfast

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Belfast na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například St George's Market, Ulster Museum, Crumlin Road Gaol Visitor Attraction and Conference Centre a mnoho dalších. Belfast se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Belfast je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

2 letiště (BFS,BHD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Belfast - 21 míst co vidět .

 • St George's Market, East Bridge Street, Belfast, Northern Ireland, December 2009
   

  St George's Market

  St George's Market v Belfastu je největším a nejstarším trhem v Irsku. Nabízí širokou škálu místních potravin, suvenýrů a řemeslných výrobků. Trh se koná od úterý do soboty a je oblíbeným místem pro místní i turisty. Vstupte do této historické budovy a ochutnejte místní speciality nebo nakupte originální dárek pro své blízké.

 •  

  Ulster Museum

  Ulster Museum v Belfastu je skvělým místem pro milovníky historie a umění. Muzeum se nachází v Botanické zahradě a nabízí návštěvníkům širokou škálu exponátů, od archeologických nálezů po moderní umění. Určitě nevynechejte výstavu o Titanicu, který byl postaven právě v Belfastu. Vstupné je zdarma, takže se můžete těšit na skvělý den plný zábavy a poznání.

 •  

  Crumlin Road Gaol Visitor Attraction and Conference Centre

  Navštivte bývalou věznici Crumlin Road Gaol, která je nyní turistickou atrakcí a konferenčním centrem. Prozkoumejte temné a tajemné křídla věznice, kde byli kdysi vězněni političtí vězni, a dozvězte se více o historii tohoto místa. Výlet je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o historii a kulturu Severního Irska.

 •  

  Botanic Gardens

  Botanické zahrady v Belfastu jsou ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Najdete zde rozsáhlé sbírky rostlin, květin a stromů z celého světa. Prozkoumejte Palmový dům, kde se ukrývají vzácné druhy rostlin a květin. Přijďte si užít klid a krásu přírody v srdci města Belfastu.

 •  

  SS Nomadic

  SS Nomadic je historická loď, která sloužila jako přepravní loď pro první třídu na luxusním Titanicu. Je to jedna z posledních lodí, které připomínají slavnou éru parníků. Loď je nyní přeměněna na muzeum a nabízí fascinující pohled na život na palubě Titanicu. Navštivte SS Nomadic a prožijte nezapomenutelnou návštěvu do minulosti.

Počasí Belfast

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Belfast

K cestě do destinace Belfast lze využít 2 letiště.

Belfast - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz