bergen

Prodloužený víkend v Bergenu

Plánujete prodloužený víkend v Bergenu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Bergenu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Bergenu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bryggen, Fantoft Stavkirke, Akvariet i Bergen a mnoho dalších. Bergen se nachází ve Norsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Bergenu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NorskoNorsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (BGO)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Bergenu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Bergenu .

 • Bryggen
   

  Bryggen

  Bryggen je starobylý přístav v norském Bergenu, který je zapsán na seznamu UNESCO. Tento historický komplex se skládá z řady barevných dřevěných domů, které jsou symbolem hanzy. Procházejte úzkými uličkami a objevujte tradiční norské obchody a restaurace. Bryggen je skvělým místem pro návštěvu, pokud hledáte kombinaci historie a kultury v jednom.

 • Fantoft Stavkirke
   

  Fantoft Stavkirke

  Fantoft Stavkirke je historický kostel, který se nachází v norském městě Bergen. Kostel byl postaven ve 12. století a je známý svým tradičním norským stavebním stylem. Navštivte tento krásný kostel a prozkoumejte jeho historii a architekturu. Fantoft Stave Church je určitě jednou z nejzajímavějších památek v Bergen a stojí za návštěvu!

 • Akvariet i Bergen
   

  Akvariet i Bergen

  Navštivte Akvarium v Bergenu a prozkoumejte fascinující podmořský svět. Obdivujte neuvěřitelné druhy ryb, korálů a jiných mořských tvorů. Akvarium se nachází v krásné přístavní oblasti města a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu.

 • Fløibanen
   

  Fløibanen

  Fløibanen je nejpopulárnější atrakcí v Bergenu. Tato lanovka vás zavede na vrchol hory Fløyen, odkud se nabízí nádherný výhled na město a okolní fjordy. Na vrcholu se nachází kavárna a restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční norské speciality. Pro milovníky přírody jsou k dispozici turistické stezky, které vedou okolo jezer a vodopádů. Navštivte Fløibanen a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • Bergen Maritime Museum
   

  Bergen Maritime Museum

  Navštivte Námořní muzeum v Bergenu a objevte historii námořní dopravy v této norské přístavní metropoli. Muzeum nabízí fascinující exponáty, které přibližují život námořníků, stejně jako současnou námořní dopravu. Vstupné je přijatelné a zahrnuje i prohlídku lodí v přístavu. Nezapomeňte si užít výhled na krásný přístav a okolní hory.

Počasí v Bergenu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bergen

K cestě do destinace Bergen lze využít 1 letiště.

Ubytování v Bergenu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

lefkada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
😍 1 839 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
sal
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🔥 2 509 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz