Biarritz - Biarritz - Grand Plage

Prodloužený víkend Biarritz

Plánujete prodloužený víkend do destinace Biarritz? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Biarritz

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Biarritz na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rocher de la Vierge, Phare de Biarritz, City Ocean a mnoho dalších. Biarritz se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Biarritz je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (BIQ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Biarritz - 20 míst co vidět .

 • Rocher de la Vierge
   

  Rocher de la Vierge

  Rocher de la Vierge je symbolickou dominantou Biarritzu. Tato malebná skála vytváří nádherný výhled na zátoku a pláže. Kromě toho, že je to skvělé místo pro fotografování, můžete si také projít okolní parky a užít si klidnou atmosféru. Pokud se rozhodnete navštívit tuto památku, určitě nezapomeňte na pohodlné boty, protože cesta na vrchol může být náročná, ale určitě stojí za to!

 • Phare de Biarritz
   

  Phare de Biarritz

  Biarritzský maják, známý také jako Faro de Biarritz, je jednou z nejvýznamnějších památek města. Nachází se na útesu a nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán. Maják je otevřen pro veřejnost a stojí za návštěvu během pobytu v Biarritzu. Vychutnejte si úchvatné výhledy a poznávejte historii této ikonické stavby.

 • City Ocean
   

  City Ocean

  Cité de l'Océan et du Surf v Biarritzu je fascinující místo, které nabízí interaktivní zážitky spojené s oceánem a surfováním. Zajímavé expozice a simulace vás provedou historií surfování a ukážou vám, jak fungují oceány. Můžete si vyzkoušet i virtuální surfování na nejlepších vlnách světa. Pro milovníky moře a adrenalinu je toto místo povinností při návštěvě Biarritzu.

 • Biarritz Aquarium
   

  Biarritz Aquarium

  Navštivte fascinující akvarium v Biarritzi a objevte tajemství podmořského světa. S více než 150 druhy ryb a živočichů, včetně žraloků a rejnoků, je to ideální místo pro rodinný výlet. Akvarium je otevřeno každý den a nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie.

 • Sainte-Eugénie Church of Biarritz
   

  Sainte-Eugénie Church of Biarritz

  Navštivte krásný kostel Sainte-Eugénie v Biarritzu, který je zasazen do malebné krajiny baskického pobřeží. Kostel byl postaven v 19. století v novogotickém stylu a nabízí úchvatné výhledy na Atlantský oceán. Uvnitř kostela najdete nádherné vitráže a sochy. Kostel Sainte-Eugénie je skvělým místem pro klidnou procházku a obdivování krásné architektury.

Počasí Biarritz

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Biarritz

K cestě do destinace Biarritz lze využít 1 letiště.

Biarritz - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz