Legolend v Dánsku

Prodloužený víkend Billund

Plánujete prodloužený víkend do destinace Billund? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Billund

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Billund na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například LEGOLAND® Billund Resort, Lalandia i Billund, Legoland Billund a mnoho dalších. Billund se nachází ve Dánsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Billund je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
DánskoDánsko

Rychlý přehled

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (BLL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Billund - 7 míst co vidět .

 • LEGOLAND® Billund Resort
   

  LEGOLAND® Billund Resort

  LEGOLAND® Billund Resort je nejstarší park Legoland na světě. Nachází se v dánském městě Billund vedle továrny na Lego a letiště Billund. Park nabízí celou řadu atrakcí pro rodiny s dětmi, včetně horských drah a zábavných jízd. Oblíbenou částí parku je Miniland, který je tvořen miliony Lego kostek. V roce 2011 park navštívilo více než 1,9 milionu hostů a od otevření se sem sjelo více než 50 milionů návštěvníků, což z něj dělá největší turistickou atrakci v Dánsku mimo Kodaň.

 • Lalandia i Billund
   

  Lalandia i Billund

  Lalandia v Billundu je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s mnoha aktivitami a zábavou pro všechny věkové kategorie. Užijete si zde nejen vodní park a fitness centrum, ale také bowlingové centrum, sportovní halu a mini-golf. Navíc je Lalandia v blízkosti LEGOLANDu a jen 20 minut jízdy od ZOO Givskud. Zažijte nádhernou středomořskou atmosféru a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

 • Legoland Billund
   

  Legoland Billund

  Legoland Billund je zábavní park, který nabízí nekonečné množství zábavy pro celou rodinu. Zde můžete zažít adrenalinové jízdy na horských dráhách a užít si rodinné atrakce. Park je rozdělen do tematických oblastí a nabízí také miniaturní svět z lega. Legoland Billund je ideálním místem pro všechny fanoušky Lega, kteří chtějí prožít nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství.

 • GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA
   

  GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA

  GIVSKUD ZOO ZOOTOPIA je skvělá volba pro všechny milovníky zvířat a safari. Zoo nabízí dvě části - jednu pro soukromé automobily nebo autobusy v africkém stylu a druhou menší část pro procházky. Toto místo je ideální pro rodinné výlety, kde si můžete užít nezapomenutelné zážitky s vašimi blízkými.

 • Teddy Bear Art Museum
   

  Teddy Bear Art Museum

  Muzeum medvídků Teddy Bear Art se nachází v srdci města Billund v bývalém soukromém domě rodiny LEGO. Muzeum o rozloze více než 700 metrů čtverečních zahrnuje galerie, obchod a dílnu - vše s tématem medvídků! Sbírka muzea, s více než 1200 medvídky, odráží všestrannost stylu, materiálů a kreativity medvídka jako umělecké formy. Užijte si kousek dortu a šálek kávy, nebo lehký oběd v kavárně Teddy Bear Cafe. Projděte se krásným parkem plným stromů a květin v "Edith's Garden".

Počasí Billund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Billund

K cestě do destinace Billund lze využít 1 letiště.

Billund - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz